Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 10 bodů.
1.–7. | Erik Ježek | Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 | 1/4 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 |
Antonín Maloň | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
Štěpán Mikéska | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
Petr Slonek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
Benjamin Swart | Mensa G Praha 6 | 8/8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
Ondřej Trinkewitz | G a SPŠEI, Frenštát p. Radhoštěm | 8/8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
Patrik Číhal | SŠ DELTA, Pardubice | 3/4 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
8.–11. | Filip Horňák | Klvaňovo G, Kyjov | 7/8 | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 |
David Kolář | G České Budějovice, Jírovcova | 4/4 | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 | |
Petr Lidinský | G J. V. Jirsíka, České Budějovice | 3/4 | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 | |
Adam Červenka | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 | |
12.–13. | Šimon Genčur | Biskupské G Brno | 7/8 | 10 | 10 | 9 | 9 | 38 |
Vojtěch Lančarič | SPŠ a G Na Třebešíně, Praha 10 | 4/4 | 10 | 10 | 10 | 8 | 38 | |
14. | Ondřej Pupík | G Rožnov pod Radhoštěm | 3/4 | 10 | 10 | 6 | 10 | 36 |
15.–17. | Vít Brázda | G Pardubice, Dašická | 4/4 | 8 | 10 | 10 | 7 | 35 |
Roman Skoupý | G Brno-Řečkovice | 6/8 | 10 | 10 | 9 | 6 | 35 | |
Jakub Vojtek | G Brno-Řečkovice | 6/8 | 10 | 10 | 10 | 5 | 35 | |
18.–19. | Jáchym Kouba | G Jakuba Škody, Přerov | 7/8 | 10 | 10 | 10 | 4 | 34 |
Lucie Roskovská | G Elišky Krásnohorské, Praha 4 | 6/8 | 10 | 10 | 5 | 9 | 34 | |
20.–21. | Jakub Kopčil | G Plzeň, Mikulášské nám. | 8/8 | 5 | 10 | 10 | 8 | 33 |
Lukáš Wendzel | G a SPŠEI, Frenštát p. Radhoštěm | 4/4 | 5 | 10 | 10 | 8 | 33 | |
22.–23. | Jan Kotovský | G Písnická, Praha 4 | 8/8 | 10 | 5 | 10 | 7 | 32 |
Filip Majer | G Jana Keplera, Praha 6 | 6/8 | 10 | 10 | 10 | 2 | 32 | |
24.–28. | Adam Houdek | SOŠ a ZŠ Březová | 7 | 5 | 5 | 10 | 10 | 30 |
Samuel Rosiar | G Jana Keplera, Praha 6 | 4/4 | 5 | 5 | 10 | 10 | 30 | |
Jan Slíva | Mensa G Praha 6 | 6/8 | 10 | 10 | – | 10 | 30 | |
Jan Václavek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 10 | 10 | – | 10 | 30 | |
Viktor Číhal | Smíchovská SPŠ a G, Praha 5 | 3/4 | 10 | 10 | 10 | – | 30 | |
29. | Lucian Poljak | G Jakuba Škody, Přerov | 5/8 | 10 | 10 | 8 | – | 28 |
30.–31. | Kostia Kolomiiets | G Voděradská, Praha 10 | 7/8 | 7 | 10 | 10 | – | 27 |
Dawid J. Kubis | G Jana Keplera, Praha 6 | 8/8 | 7 | 10 | 10 | – | 27 | |
32. | Daniel Viktor Theiss | G Cheb | 6/8 | 10 | – | 6 | 10 | 26 |
33. | Adam Kundrát | G Brno-Řečkovice | 8/8 | 10 | 4 | 10 | – | 24 |
34.–35. | Samuel Jan Janoch | G a OA, Mariánské Lázně | 7/8 | 10 | 10 | 1 | – | 21 |
Ondřej Sedláček | G Oty Pavla, Praha 5, Loučanská | 4/6 | 10 | – | 10 | 1 | 21 | |
36.–39. | Eduard Dlabola | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 10 | 10 | – | – | 20 |
Adam Hrnčárek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 10 | 10 | – | – | 20 | |
Lenka Poljaková | G Jakuba Škody, Přerov | 7/8 | 10 | 10 | – | – | 20 | |
Tomáš Protiva | SPŠ a G Na Třebešíně, Praha 10 | 2/4 | 10 | – | 10 | – | 20 | |
40.–41. | Krystof Marek | Sportovní G Pardubice | 3/4 | 10 | 0 | 9 | – | 19 |
Adam Rokos | SŠ prům./tech./aut., Jihlava | 2/4 | 8 | 3 | 3 | 5 | 19 | |
42.–45. | Zuzana Aubrechtová | G Jaroslava Heyrovského, Praha 5 | 8/8 | 8 | 10 | – | – | 18 |
Pavel Frank | G Luďka Pika, Plzeň | 8/8 | 8 | 10 | – | – | 18 | |
Filip Maňas | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 2/4 | 8 | 10 | – | – | 18 | |
Jiří Schreiber | Katolické G Třebíč | 6/8 | 3 | – | 6 | 9 | 18 | |
46.–47. | Dominik Doležel | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 8 | – | – | 9 | 17 |
Anh Linh Tran | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | 0 | – | 10 | 7 | 17 | |
48.–49. | Jonáš Menšík | G Jakuba Škody, Přerov | 5/8 | 10 | 0 | 2 | 4 | 16 |
Svatava Šimečková | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | 0 | 10 | 6 | – | 16 | |
50.–52. | Jakub Ondroušek | G Olomouc-Hejčín | 7/8 | 5 | 10 | – | – | 15 |
Nikolas Pippal | G Olomouc-Hejčín | 5/8 | 5 | 10 | – | – | 15 | |
Kryštof Šimčák | SPŠ eltech. a inf., Ostrava | 4/4 | 5 | 10 | – | – | 15 | |
53.–56. | Pavel Halama | G Turnov | 4/4 | 0 | 10 | – | 4 | 14 |
Karel Vaněk | G Olomouc-Hejčín | 5/8 | 5 | – | – | 9 | 14 | |
Vlastimil Čejp | G Jana Keplera, Praha 6 | 4/4 | 5 | – | – | 9 | 14 | |
Filip Šimek | G Turnov | 4/4 | – | 10 | – | 4 | 14 | |
57.–59. | Filip Krása | VOŠ a SPŠ Šumperk | 4/4 | 10 | – | 3 | – | 13 |
Jindřich Kukla | G Jakuba Škody, Přerov | 6/8 | 10 | 3 | – | – | 13 | |
Anna-Kristina Migel | G Nad Alejí, Praha 6 | 4/8 | 10 | 0 | 3 | – | 13 | |
60.–63. | Jakub Lozyňskyj | VOŠ a SPŠ Šumperk | 4/4 | 10 | 0 | 2 | – | 12 |
Jan Martin Macháček | Wichterlovo G Ostrava | 6/8 | 7 | 5 | – | – | 12 | |
Šimon Stehlík | Masarykovo G Plzeň | 7/8 | – | 5 | 6 | 1 | 12 | |
Patrik Štencel | Mendelovo G Opava | 2/4 | 0 | – | 10 | 2 | 12 | |
64. | Jan Henzl | G Brno-Řečkovice | 7/8 | 0 | 0 | 3 | 8 | 11 |
65.–72. | Vít Hanika | G Jana Keplera, Praha 6 | 4/4 | 0 | – | – | 10 | 10 |
Jan Theodor Hrdý | G J. A. Komenského, Uherský Brod | 6/8 | – | 10 | – | – | 10 | |
Kostiantyn Iagupov | G Voděradská, Praha 10 | 6/8 | 10 | – | – | – | 10 | |
Adam Kohoutek | VOŠ a SPŠ Šumperk | 3/4 | 10 | 0 | 0 | – | 10 | |
Ondřej Kozel | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 8/8 | 10 | – | – | – | 10 | |
Adam Krčmář | G Brno-Řečkovice | 6/8 | 10 | 0 | – | – | 10 | |
Jakub Matula | G Brno-Řečkovice | 7/8 | 5 | 5 | – | – | 10 | |
Kryštof Maxera | G České Budějovice, Jírovcova | 6/8 | 10 | – | – | – | 10 | |
Yahor Herashchanka | G Turnov | 2/4 | 3 | 2 | – | 4 | 9 | |
Josef Ambruz | G Zlín | 8/8 | 3 | – | 3 | 2 | 8 | |
Václav Ježek | G Brno-Řečkovice | 6/8 | 5 | – | 3 | – | 8 | |
Šimon Lopour | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 6/8 | – | – | – | 7 | 7 | |
Jakub Binter | G České Budějovice, Česká | 4/8 | 3 | – | 3 | – | 6 | |
Jakub Hlavenka | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | – | 2 | 2 | 2 | 6 | |
Tomáš Kocián | G Zlín | 8/8 | 3 | – | 3 | – | 6 | |
Filip Brecher | G Jana Keplera, Praha 6 | 8/8 | 5 | – | – | – | 5 | |
Vojtěch Málek | G Na Vítězné pláni, Praha 4 | 4/4 | 5 | 0 | – | – | 5 | |
Štěpán Omelka | G, OA a jazyková škola, Hodonín | 8/8 | 5 | – | – | – | 5 | |
Tomáš Pazourek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 5/8 | – | – | 5 | – | 5 | |
Kamilo Tomáš | G Jana Keplera, Praha 6 | 4/8 | 5 | – | – | – | 5 | |
Petr Šišlák | G Christiana Dopplera, Praha 5 | 6/8 | 5 | – | – | – | 5 | |
Tomáš Peňás | G Brno-Řečkovice | 6/8 | 0 | – | 2 | 2 | 4 | |
Daniel Pojhan | G Plzeň, Mikulášské nám. | 4/6 | 0 | – | 3 | 1 | 4 | |
Eva Trejbalová | G Luďka Pika, Plzeň | 8/8 | – | 4 | – | – | 4 | |
Pavel Farsa | Katolické G Třebíč | 2/4 | 3 | – | – | – | 3 | |
Adam Jahoda | G Jana Keplera, Praha 6 | 4/4 | – | – | 3 | – | 3 | |
Albert David Csontos | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 1/4 | – | 1 | – | – | 1 | |
Michal Holý | G Josefa Ressela, Chrudim | 3/4 | 0 | 0 | 1 | – | 1 | |
Tomáš Blahník | G Zlín | 5/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Martin Boucník | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 7/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Petr Bradáč | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | 4/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Lubomír Habarta | G J. A. Komenského, Uherský Brod | 6/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Šimon Hrouda | G Brno-Řečkovice | 6/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Jan Klokan | SPŠ a VOŠ Chomutov | 2/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Adam Koukol | VOŠ a SPŠ Šumperk | 3/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Filip Kraus | G Příbram | 3/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Jakub Kubica | G Ostrava-Hrabůvka | 6/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Tomáš Melichárek | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 2/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Miša Melnyk | VOŠ a SPŠ Šumperk | 3/4 | – | – | 0 | – | 0 | |
Filip Nehéz | G Jaroslava Vrchlického, Klatovy | 4/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Tomáš Názler | SPŠ a VOŠ Brno | 4/4 | – | – | 0 | – | 0 | |
Jan Pelikán | G Zábřeh | 8/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Marek Plachý | G Jateční, Ústí nad Labem | 4/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Alexandr Pálka | G Praha 10, Omská | 5/8 | – | 0 | – | – | 0 | |
Karel Skalský | Arcibiskupské G, Praha 2, Korunní | 7/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Matěj Skácel | G Brno, třída Kapitána Jaroše | 1/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Adam Suchý | G Arabská, Praha 6 | 3/4 | 0 | – | – | – | 0 | |
Martin Truksa | Mensa G Praha 6 | 8/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Tadeáš Čejp | G Jana Keplera, Praha 6 | 1/4 | 0 | 0 | – | – | 0 | |
Štěpán Řezníček | Masarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín | 7/8 | 0 | – | – | – | 0 | |
Kryštof Šimčák | SPŠ eltech. a inf., Ostrava | 4/3 | 0 | – | – | – | 0 | |
Jan Štaffa | Křesťanské G, Praha 10, Kozinova | 7/8 | 0 | – | – | – | 0 |