Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina školního kola 70. ročníku

Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 10 bodů.

Hlavní město Praha
1.Benjamin SwartMensa G Praha 67/81010101040
2.Viktor ČíhalSmíchovská SPŠ2/4101010939
3.Robert JaworskiGym. Ústavní8/8101071037
4.–6.Gianluca GhilardiGym. Arabská4/4101061036
Jakub SeidlPORG8/8101061036
Vladimír VávraGym. Arabská4/4101061036
7.Erik JežekZŠ Praha 10, Švehlova910510934
8.–9.Kryštof HavránekGym. Arabská4/41056728
Martin ŠitinaGym. Arabská4/41036928
10.Petr ŠíchoG Jana Keplera, Praha 68/810701027
11.–12.Filip MüllerGym. Na Vítězné pláni4/4105924
Lukáš VeškrnaG Jana Keplera, Praha 68/84101024
13.–14.Vojtěch LančaričSPŠ Praha 10, Na Třebešíně3/4451019
Jan SlívaMensa G Praha 65/891019
15.Rostislav LitovkinGym. Jaroslava Heyrovského6/883718
16.–17.Josef LitošGym. Arabská4/410515
David MitićGym. Arabská4/4102315
18.Kostia KolomiietsGym. Voděradská6/88513
19.Adam BenešGym. Arabská4/41010
Lucie RoskovskáGym. Elišky Krásnohorské5/8459
Lída PavelkováG Jana Patočky, Praha 16/855
Daniel LubandaArcibiskupské gym.7/8404
Michal BernatGym. Christiana Dopplera6/833
Ondřej VašátkoGym. Opatov7/8213
Veronika JůzkováMensa G Praha 68/800
Libor KokoškaSmíchovská SPŠ4/400
Dawid J. KubisG Jana Keplera, Praha 67/800
Daniel MartinekGym. Nad Alejí8/800
Otomar MiskolcziGym. Jaroslava Heyrovského7/800
Jihočeský kraj
1.Václav MašteraG Pierra de Coubertina, Tábor8/810571032
2.–3.Kryštof MaxeraG České Budějovice, Jírovcova5/81056930
Martin ČervenýG České Budějovice, Jírovcova4/410101030
4.Matyáš HronekG J. V. Jirsíka, České Budějovice2/4851023
5.–6.František DvořákG Český Krumlov8/8101020
Ladislav NagyG České Budějovice, Jírovcova8/8101020
7.Jakub BinterG České Budějovice, Česká3/851015
8.Jakub ŠvojgrG České Budějovice, Česká7/805914
Tomáš AlexaG České Budějovice, Jírovcova4/422
Jihomoravský kraj
1.Štěpán MikéskaG Brno, třída Kapitána Jaroše7/81010101040
2.Petr SlonekG Brno, třída Kapitána Jaroše7/8810101038
3.Jakub HloušekG Brno, třída Kapitána Jaroše7/81010828
4.Šimon GenčurBiskupské G Brno6/84491027
5.Adam ČervenkaG Brno, třída Kapitána Jaroše7/8851023
6.Jonáš KonečnýG Brno-Řečkovice8/8846422
7.–8.Adam KundrátG Brno-Řečkovice7/8821020
Michael TrávníčekG Brno-Řečkovice8/8256720
9.–11.Jan HenzlG Brno-Řečkovice6/82231017
Zdeněk PezlarG Brno, třída Kapitána Jaroše8/829617
Anh Linh TranG Brno, třída Kapitána Jaroše5/8251017
12.–13.Vojtěch BlažíkG Brno, třída Kapitána Jaroše9/810515
Patrik ČíhalKlvaňovo G, Kyjov6/810515
14.Filip HorňákKlvaňovo G, Kyjov6/88513
15.–16.Richard BlažekG Brno, třída Kapitána Jaroše8/860612
Ondřej ValášekG Brno-Řečkovice8/8201012
17.Jan VojtaG Brno, třída Kapitána Jaroše2/420911
Dominik DoleželG Brno, třída Kapitána Jaroše5/8257
Šimon LopourG Brno, třída Kapitána Jaroše5/8257
Michal KřipačG Brno, Vídeňská3/6033
Jakub MatulaG Brno-Řečkovice6/822
Lukáš BatrlaKlvaňovo G, Kyjov6/800
Petr HolčákZŠ Brno, Pavlovská900
Karlovarský kraj
Nikdo se nezúčastnil.
Kraj Vysočina
1.Denisa VítkováSŠ informatiky a cest. ruchu, Humpolec3/410561031
Zdeněk MarešG Jihlava7/8099
Královéhradecký kraj
1.Kristýna PetrlíkováVOŠ a SPŠ Jičín4/41010101040
Liberecký kraj
1.Adéla BernardováG Turnov8/80051015
2.Vojtěch MarečekG Turnov4/422913
3.Prokop RandáčekG F. X. Šaldy, Liberec5/62810
Karel VeličkaG Jablonec nad Nisou4/4224
Filip ŠimekG Turnov3/4202
Šimon ŠťastnýG Turnov3/400
Moravskoslezský kraj
1.Lukáš TomoszekG Třinec6/6101091039
2.Adam PavelkaMendelovo G Opava8/8101061036
3.Michal PavlíčekMendelovo G Opava8/810521027
4.Martin FofMendelovo G Opava8/81051025
5.Patrik ŠtencelMendelovo G Opava1/4654722
6.Michal BravanskýG Mikuláše Koperníka, Bílovec8/483516
7.Josef SkolkaMendelovo G Opava4/46511
Marek MaslowskiG Petra Bezruče, Frýdek-Místek5/6224
Olomoucký kraj
1.Daniel SkýpalaG Olomouc-Hejčín8/81010929
2.Jáchym KoubaG Jakuba Škody, Přerov6/885720
3.–4.Jiří KvapilG Olomouc-Hejčín8/846919
Ondřej SkácelG Olomouc-Hejčín7/810919
5.–6.Lucian PoljakG Jakuba Škody, Přerov4/8226717
Karel VaněkG Olomouc-Hejčín4/845817
7.Lenka PoljakováG Jakuba Škody, Přerov6/8226616
8.Jonáš MenšíkG Jakuba Škody, Přerov4/8223815
9.Tomáš ZouvalVOŠ a SPŠ Šumperk4/421912
Jiří DrápalVOŠ a SPŠ Šumperk4/46208
Pavel HamplVOŠ a SPŠ Šumperk4/46208
Filip KrásaVOŠ a SPŠ Šumperk3/4257
Jakub LozyňskyjVOŠ a SPŠ Šumperk3/4257
Miša MelnykVOŠ a SPŠ Šumperk2/40347
Pardubický kraj
Nikdo se nezúčastnil.
Plzeňský kraj
1.Jakub JankovecG Jaroslava Vrchlického, Klatovy6/6101051035
2.Jakub KopčilG Plzeň, Mikulášské nám.7/8057921
3.Petr HladíkG Plzeň, Mikulášské nám.6/625916
4.Šimon StehlíkMasarykovo G Plzeň6/8221014
Ondřej NovýG J.Š.Baara, Domažlice3/6202
Marek SeltenhoferG Jaroslava Vrchlického, Klatovy6/622
Středočeský kraj
1.Oliver KodyšG Zikmunda Wintra, Rakovník5/81010
Josef KahounG Benešov8/8202
Ústecký kraj
1.Jan KlokanSPŠ a VOŠ Chomutov1/46531024
2.Prokop ParůžekG Teplice8/8851023
3.Jakub KrausG Teplice7/810515
Zlínský kraj
1.Tomáš ČajanG Františka Palackého, Valašské Meziříčí4/41010101040
2.Štěpán ŘezníčekMasarykovo G, SZŠ a VOŠ, Vsetín6/842915
3.–4.Tomáš KociánG Zlín7/820911
Jakub NevařilG J. A. Komenského, Uherský Brod8/820911
Vojtěch SkybaG J. A. Komenského, Uherský Brod8/8279
Josef AmbruzG Zlín7/8202