Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 5 bodů.
Pořadí | Jméno | Nar. | Škola | Ročník | 1 | 2 | 3 | 4 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jihočeský kraj | |||||||||
1. | Michal Punčochář | 1995 | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 8/8 | 10 | 10 | 10 | – | 30 |
2. | Jonatan Matějka | 1995 | SŠ informatiky a práv. studií, Č. Budějovice | 4/4 | 10 | 3 | 5 | – | 18 |
3. | Václav Rozhoň | 1996 | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 7/8 | 10 | 3 | – | – | 13 |
4.–5. | Vojtěch Hotmar | 1998 | Gymnázium P. de Coubertina, Tábor | 5/8 | 8 | 3 | – | – | 11 |
Matěj Konečný | 1995 | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 7/8 | – | – | 6 | 5 | 11 | |
6. | Jan Knížek | 1995 | Gymnázium Strakonice | 3/4 | 6 | – | – | 0 | 6 |
Jihomoravský kraj | |||||||||
1. | Jan-Sebastian Fabík | 1995 | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 4/4 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 |
2. | Martin Zahradníček | 1996 | Gymnázium Šlapanice | 7/8 | 8 | 8 | 6 | 8 | 30 |
3. | Jan Priessnitz | 1998 | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 5/8 | 10 | 6 | 6 | – | 22 |
4.–5. | Ondřej Borýsek | 1998 | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 1/4 | 4 | 6 | 5 | – | 15 |
Jakub Neruda | 1996 | Gymnázium Brno-Řečkovice | 7/8 | 4 | 2 | 5 | 4 | 15 | |
6. | Štěpán Balážik | 1997 | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 1/4 | 10 | 4 | – | – | 14 |
7.–9. | Ronald Luc | 1997 | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 5/8 | 10 | – | – | – | 10 |
Richard Škutek | 1995 | Gymnázium Dr. K. Polesného, Znojmo | 7/8 | 4 | – | 6 | 0 | 10 | |
Petr Zelina | 1998 | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 5/8 | 8 | 2 | – | – | 10 | |
10. | Jan Pokorný | 1997 | Gymnázium a OA Bučovice | 6/8 | 7 | 0 | – | – | 7 |
11. | Mikoláš Stuchlík | 1996 | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 2/4 | 3 | – | – | – | 3 |
Karlovarský kraj | |||||||||
1. | Richard Hladík | 1997 | Gymnázium a OA Mariánské Lázně | 5/8 | 8 | – | 10 | 7 | 25 |
Liberecký kraj | |||||||||
1.–2. | Lukáš Černý | 1995 | Gymnázium Turnov | 8/8 | 10 | 6 | – | – | 16 |
Tomáš Ducháček | 1996 | Gymnázium Jeronýmova, Liberec | 7/8 | 10 | 6 | – | – | 16 | |
3. | Jaroslav Kňap | 1995 | Gymnázium Turnov | 8/8 | 8 | 3 | 4 | 0 | 15 |
4. | Pavel Krupař | 1996 | Gymnázium Turnov | 7/8 | 9 | 1 | 4 | – | 14 |
5. | Tomáš Novotný | 1994 | Gymnázium Česká Lípa | 8/8 | 7 | 2 | – | – | 9 |
6. | David Löffler | 1995 | Gymnázium Jeronýmova, Liberec | 4/4 | 0 | – | – | – | 0 |
Moravskoslezský kraj | |||||||||
1. | Martin Raszyk | 1995 | Gymnázium Karviná | 4/4 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 |
2. | Jan Špaček | 1995 | Wichterlovo gymnázium Ostrava | 7/8 | 10 | 3 | 6 | 10 | 29 |
3. | Jakub Svoboda | 1994 | Gymnázium Komenského, Havířov | 8/8 | 10 | – | 6 | 9 | 25 |
4. | Jan Žárský | 1996 | SOŠ Husova, Kopřivnice | 3/4 | 4 | – | – | – | 4 |
Olomoucký kraj | |||||||||
1. | František Lachman | 1994 | Slovanské gymnázium Olomouc | 8/8 | 8 | 4 | 5 | 8 | 25 |
2. | Pavel Salva | 1995 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 4/4 | 9 | 5 | – | – | 14 |
3. | Jakub Michut | 1996 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 2/4 | 9 | 1 | 3 | – | 13 |
4.–5. | Daniel Večeř | 1995 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 4/4 | 9 | – | – | – | 9 |
Tomáš Weiser | 1994 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 4/4 | 9 | – | – | – | 9 | |
Pardubický kraj | |||||||||
1. | Marek Černý | 1996 | Gymnázium J. Ressela, Chrudim | 7/8 | 10 | 5 | 6 | 4 | 25 |
2. | Antonín Češík | 1995 | SPŠE Pardubice | 4/4 | 6 | 1 | 5 | 3 | 15 |
3. | Radovan Švarc | 1996 | Gymnázium Česká Třebová | 7/8 | – | – | – | 7 | 7 |
4. | Filip Rychnovský | 1994 | Gymnázium Dašická, Pardubice | 8/8 | 0 | – | – | – | 0 |
Plzeňský kraj | |||||||||
1. | Martin Hora | 1995 | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 8/8 | 10 | 4 | – | 10 | 24 |
2. | Jan Soukup | 1995 | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 7/8 | 8 | 4 | – | 6 | 18 |
3. | Michal Převrátil | 1998 | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 3/6 | 10 | 4 | – | – | 14 |
4. | Jan Lejnar | 1994 | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 8/8 | 5 | – | 5 | 3 | 13 |
5. | Hynek Davídek | 1994 | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 4/4 | 7 | 2 | 3 | – | 12 |
6. | Filip Procházka | 1996 | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 7/8 | 4 | 4 | 3 | – | 11 |
7. | Zdeněk Pavlátka | 1997 | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 2/4 | 7 | – | 1 | 0 | 8 |
8. | Tomáš Škraban | 1995 | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 3/4 | – | 2 | – | – | 2 |
Praha | |||||||||
1. | Dominik Smrž | 1995 | Gymnázium Ohradní, Praha 4 | 8/8 | 6 | 10 | 10 | – | 26 |
2.–3. | Ondřej Hübsch | 1995 | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | 10 | 10 | – | – | 20 |
Václav Volhejn | 1997 | Gymnázium J. Keplera, Praha 6 | 5/8 | 3 | 4 | 6 | 7 | 20 | |
4. | Filip Bialas | 1998 | Gymnázium Opatov, Praha 4 | 5/8 | 10 | – | – | 4 | 14 |
5. | Dalimil Hájek | 1996 | Gymnázium J. Keplera, Praha 6 | 3/4 | 4 | – | 7 | 1 | 12 |
6. | Matěj Sochor | 1994 | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | 8 | – | – | – | 8 |
7. | Ondřej Houška | 1996 | Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 | 6/8 | 3 | – | – | – | 3 |
8. | Roman Hodulák | 1995 | SPŠE Ječná, Praha 2 | 3/4 | 2 | – | – | – | 2 |
Středočeský kraj | |||||||||
1. | Petr Polášek | 1995 | Gymnázium Benešov | 4/4 | 6 | – | 8 | – | 14 |
2. | Filip Januš | 1994 | Gymnázium Benešov | 8/8 | 4 | – | – | 7 | 11 |
3. | Michal Filo | 1996 | Gymnázium Český Brod | 6/8 | 3 | – | – | – | 3 |
4. | Samuel Trávníček | 1998 | Gymnázium Benešov | 1/4 | – | 0 | – | – | 0 |
Kraj Vysočina | |||||||||
1. | Jan Tománek | 1996 | Gymnázium Pelhřimov | 7/8 | 9 | 5 | 5 | – | 19 |
2. | Martin Mareš | 1994 | Gymnázium Jihlava | 4/4 | 10 | 3 | – | – | 13 |
Zlínský kraj | |||||||||
1. | Štěpán Smetana | 1995 | Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod | 8/8 | 9 | 4 | 5 | 0 | 18 |
2. | Anna Gajdová | 1996 | Gym. F. Palackého, Valašské Meziříčí | 5/6 | 9 | 4 | 1 | 3 | 17 |
3. | Jiří Vozár | 1996 | Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod | 6/8 | 9 | – | 4 | – | 13 |
4. | Vít Valečka | 1994 | Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod | 4/4 | 5 | 1 | – | – | 6 |