Úspěšnými řešiteli se stávají řešitelé, kteří získali alespoň 14 bodů.
Do ústředního kola postupují ti z nich, kteří dosáhli alespoň 18 bodů.
Pořadí | Jméno | Škola | Ročník | 1 | 2 | 3 | 4 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jihočeský kraj | ||||||||
1.–2. | Michal Hruška | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | 7 | 8 | 10 | 25 | |
Michal Punčochář | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 6/8 | 0 | 10 | 5 | 10 | 25 | |
3. | Ondřej Mička | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 7/8 | 8 | 5 | 5 | 3 | 21 |
4. | Marek Timr | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | 0 | 2 | 10 | 12 | |
5. | Jonatan Matějka | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 6/8 | 5 | 3 | 8 | ||
6. | Ondřej Hlavatý | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 7/8 | 0 | ||||
Jihomoravský kraj | ||||||||
1. | Vojtěch Hlávka | Gymnázium a ZUŠ Šlapanice | 7/8 | 6 | 10 | 10 | 10 | 36 |
2. | Mark Karpilovsky | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 3/4 | 6 | 10 | 8 | 10 | 34 |
3. | Vojtěch Havlena | Gymnázium Blansko | 8/8 | 5 | 8 | 6 | 6 | 25 |
4. | Jan-Sebastian Fabík | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 2/4 | 6 | 4 | 3 | 10 | 23 |
5. | Václav Raida | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 6 | 4 | 10 | 20 | |
6. | Bedřich Said | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 6 | 0 | 0 | 8 | 14 |
7. | Tadeáš Kučera | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 7/8 | 4 | 3 | 6 | 13 | |
8. | Martin Jaško | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 1 | 5 | 6 | ||
Královéhradecký kraj | ||||||||
1. | Jindřich Pilař | Gymnázium Broumov | 8/8 | 9 | 6 | 3 | 10 | 28 |
Liberecký kraj | ||||||||
1. | Martin Zikmund | Gymnázium Turnov | 8/8 | 8 | 8 | 9 | 10 | 35 |
2. | Lukáš Černý | Gymnázium Turnov | 6/8 | 6 | 3 | 10 | 19 | |
3. | Jaroslav Kňap | Gymnázium Turnov | 6/8 | 3 | 5 | 8 | 16 | |
4. | Tomáš Dlask | Gymnázium Turnov | 7/8 | 1 | 3 | 10 | 14 | |
Moravskoslezský kraj | ||||||||
1. | Lukáš Folwarczný | Gymnázium Komenského, Havířov | 8/8 | 9 | 10 | 10 | 10 | 39 |
2. | Martin Raszyk | Gymnázium Karviná | 2/4 | 9 | 8 | 9 | 10 | 36 |
3. | Ondřej Bouchala | Gymnázium Komenského, Havířov | 8/8 | 5 | 1 | 10 | 10 | 26 |
4. | Matěj Nikl | Gymnázium O. Havlové, Ostrava-Poruba | 8/8 | 0 | 9 | 10 | 19 | |
5. | Jan Špaček | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba | 5/8 | 5 | 10 | 15 | ||
Olomoucký kraj | ||||||||
1. | Jiří Eichler | Slovanské gymnázium, Olomouc | 8/8 | 9 | 10 | 10 | 29 | |
Pardubický kraj | ||||||||
1. | Vojtěch Sejkora | SPŠE Pardubice | 3/4 | 7 | 3 | 0 | 10 | 20 |
2. | Vojtěch Vašek | Gymnázium Hlinsko | 7/8 | 6 | 0 | 0 | 10 | 16 |
3. | Marek Skalický | Gymnázium Ústí nad Orlicí | 7/8 | 0 | 4 | 0 | 10 | 14 |
Plzeňský kraj | ||||||||
1. | Juda Kaleta | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 5/6 | 0 | 10 | 10 | 10 | 30 |
2. | Tomáš Kasalický | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 6/6 | 6 | 3 | 5 | 10 | 24 |
3. | Josef Klesa | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 8/8 | 1 | 1 | 9 | 10 | 21 |
4. | Martin Hora | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 6/8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 18 |
5. | Martin Melka | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 8/8 | 1 | 9 | 4 | 14 | |
6. | Jan Holeček | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 2/4 | 1 | 0 | 10 | 11 | |
7. | Martin Prudek | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 8/8 | 0 | 0 | 4 | 4 | 8 |
8. | Pavel Klasna | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 8/8 | 0 | 2 | 4 | 6 | |
9. | Tereza Hulcová | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 5/6 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
10. | Richard Bláha | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 6/6 | 0 | 1 | 1 | ||
Praha | ||||||||
1. | Ondřej Hübsch | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 2/4 | 8 | 10 | 10 | 10 | 38 |
2. | Jan Hadrava | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 7 | 9 | 6 | 10 | 32 |
3. | Dominik Smrž | Gymnázium E. Krásnohorské, Praha 4 | 6/8 | 0 | 10 | 10 | 10 | 30 |
4. | David Bernhauer | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 6 | 5 | 0 | 10 | 21 |
5. | Ondřej Cífka | Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 0 | 5 | 8 | 6 | 19 |
6. | Jakub Čech | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 7 | 2 | 9 | 18 | |
7. | Michal Bureš | Gymnázium Opatov, Praha 4 | 8/8 | 4 | 4 | 9 | 17 | |
8.–9. | Ráchel Sgallová | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 6/8 | 6 | 0 | 0 | 10 | 16 |
Filip Šedivý | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | 6 | 10 | 16 | |||
10. | Matouš Helikar | Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 | 8/8 | 3 | 2 | 10 | 15 | |
11. | Tomáš Pikous | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 0 | 1 | 0 | 10 | 11 |
12. | Petr Jartym | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 0 | 0 | 9 | 9 | |
13. | David Tomandl | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 0 | 1 | 4 | 2 | 7 |
Středočeský kraj | ||||||||
1. | Petr Bělohlávek | Gymnazium J. Barranda, Beroun | 8/8 | 0 | 10 | 0 | 10 | 20 |
2.–3. | Filip Januš | Gymnázium Benešov | 6/8 | 4 | 1 | 10 | 15 | |
Jan Mašek | Gymnázium Benešov | 8/8 | 0 | 5 | 10 | 15 | ||
4. | Jan Dundr | Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí | 4/4 | 4 | 1 | 0 | 5 | 10 |
Ústecký kraj | ||||||||
1. | Štěpán Šimsa | Gymnázium J. Jungmanna, Litoměřice | 7/8 | 6 | 10 | 10 | 8 | 34 |
Vysočina | ||||||||
1. | Pavel Kratochvíl | Gymnázium Světlá nad Sázavou | 4/4 | 4 | 10 | 4 | 18 | |
2. | Martin Mareš | Gymnázium Jihlava | 2/4 | 7 | 0 | 10 | 17 | |
Zlínský kraj | ||||||||
1. | Vít Brumovský | Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod | 8/8 | 0 | 0 | 4 | 10 | 14 |