Úspěšnými řešiteli se stávají a do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 10 bodů.
Pořadí | Jméno | Škola | Ročník | 1 | 2 | 3 | 4 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jihočeský kraj | ||||||||
1. | Michal Hruška | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | 10 | 5 | 4 | 10 | 29 |
2. | Ondřej Hlavatý | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 7/8 | 9 | – | 8 | 9 | 26 |
3. | Ondřej Mička | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 7/8 | 10 | – | 6 | 7 | 23 |
4. | Michal Punčochář | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 6/8 | 2 | 7 | – | 10 | 19 |
5. | Marek Timr | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 8/8 | – | 0 | 6 | 10 | 16 |
6. | Jonatan Matějka | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 6/8 | 2 | 4 | 2 | 5 | 13 |
7. | Stanislav Fořt | Gymnázium Tábor | 8/8 | 1 | 3 | – | – | 4 |
8. | Tomáš Volf | Gymnázium Tábor | 8/8 | – | 3 | – | – | 3 |
9. | Štěpán Hojdar | Gymnázium Jírovcova, České Budějovice | 6/8 | 0 | 1 | – | – | 1 |
Jihomoravský kraj | ||||||||
1. | Jan-Sebastian Fabík | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 2/4 | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 |
2. | Vojtěch Hlávka | Gymnázium a ZUŠ Šlapanice | 7/8 | 10 | 6 | 10 | 9 | 35 |
3.–4. | Vojtěch Havlena | Gymnázium Blansko | 8/8 | 10 | 7 | – | 9 | 26 |
Mark Karpilovsky | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 3/4 | 10 | 7 | – | 9 | 26 | |
5.–6. | Václav Raida | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 10 | 10 | – | – | 20 |
Bedřich Said | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 10 | 10 | – | – | 20 | |
7. | Tadeáš Kučera | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 7/8 | 10 | 7 | – | – | 17 |
8. | Martin Jaško | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 5 | 7 | – | – | 12 |
9. | Darek Cidlinský | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 2/4 | – | 3 | – | – | 3 |
10. | Tomáš Blatný | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 5/8 | 0 | – | – | – | 0 |
Královéhradecký kraj | ||||||||
1. | Jindřich Pilař | Gymnázium Broumov | 8/8 | 2 | 3 | 9 | 8 | 22 |
2. | Matěj Židek | Gymnázium Broumov | 8/8 | – | – | – | 9 | 9 |
3.–4. | Jan Cicvárek | Gymnázium B. Němcové, Hradec Králové | 6/6 | 3 | – | – | – | 3 |
František Falta | Gymnázium Trutnov | 3/4 | – | 3 | – | – | 3 | |
Liberecký kraj | ||||||||
1. | Martin Zikmund | Gymnázium Turnov | 8/8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 |
2. | Tomáš Dlask | Gymnázium Turnov | 7/8 | 4 | 3 | 10 | 10 | 27 |
3. | Lukáš Černý | Gymnázium Turnov | 6/8 | 5 | 3 | – | 10 | 18 |
4. | Jaroslav Kňap | Gymnázium Turnov | 6/8 | 0 | 3 | 1 | 9 | 13 |
5. | Artemiy Pozdnyakov | Gymnázium Česká Lípa | 7/8 | 5 | 4 | – | – | 9 |
Moravskoslezský kraj | ||||||||
1.–2. | Lukáš Folwarczný | Gymnázium Komenského, Havířov | 8/8 | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 |
Martin Raszyk | Gymnázium Karviná | 2/4 | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 | |
3. | Jan Špaček | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba | 5/8 | 10 | 4 | – | 9 | 23 |
4. | Matěj Nikl | Gymnázium O. Havlové, Ostrava-Poruba | 8/8 | 2 | 8 | – | 10 | 20 |
5. | Ondřej Bouchala | Gymnázium Komenského, Havířov | 8/8 | – | – | 7 | 9 | 16 |
6. | Martin Kavík | SPŠEI Ostrava | 3/4 | 5 | 3 | – | – | 8 |
7. | Zbyněk Moravec | Mendelovo gymnázium, Opava | 4/4 | 0 | 0 | – | – | 0 |
Olomoucký kraj | ||||||||
1. | Jiří Eichler | Slovanské gymnázium, Olomouc | 8/8 | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 |
2. | Jakub Lužný | Gymnázium J. Wolkera, Prostějov | 6/8 | 5 | 3 | 1 | – | 9 |
Pardubický kraj | ||||||||
1.–2. | Vojtěch Sejkora | SPŠE Pardubice | 3/4 | 1 | 3 | 9 | 6 | 19 |
Marek Skalický | Gymnázium Ústí nad Orlicí | 7/8 | 1 | 7 | 3 | 8 | 19 | |
3. | Vojtěch Vašek | Gymnázium Hlinsko | 7/8 | 7 | 3 | 6 | – | 16 |
4. | Dominik Macháček | Gymnázium Lanškroun | 7/8 | 1 | – | – | – | 1 |
Plzeňský kraj | ||||||||
1. | Juda Kaleta | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 5/6 | 1 | 7 | 5 | 9 | 22 |
2. | Martin Hora | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 6/8 | 6 | 4 | – | 10 | 20 |
3. | Martin Melka | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 8/8 | 6 | 7 | 6 | – | 19 |
4.–5. | Richard Bláha | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 6/6 | – | 4 | 6 | 7 | 17 |
Tomáš Kasalický | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 6/6 | 2 | 4 | 2 | 9 | 17 | |
6. | Josef Klesa | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 8/8 | 2 | 4 | 1 | 9 | 16 |
7. | Pavel Klasna | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 8/8 | 2 | 4 | – | 9 | 15 |
8.–9. | Tereza Hulcová | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 5/6 | – | – | 4 | 9 | 13 |
Martin Prudek | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 8/8 | 6 | 7 | – | – | 13 | |
10. | Jan Holeček | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 2/4 | – | 2 | – | 10 | 12 |
11. | Jitka Fürbacherová | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 5/6 | – | – | 2 | 4 | 6 |
12. | Tomáš Píhrt | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 8/8 | 2 | 2 | – | – | 4 |
Praha | ||||||||
1. | Ondřej Cífka | Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 | 7/8 | 10 | 2 | 10 | 10 | 32 |
2. | Ondřej Hübsch | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 2/4 | 10 | 10 | – | 10 | 30 |
3. | David Bernhauer | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 7 | 5 | 7 | 10 | 29 |
4. | Jan Hadrava | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 7 | 3 | 8 | 9 | 27 |
5.–6. | Matouš Helikar | Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 | 8/8 | 10 | 3 | – | 10 | 23 |
Tomáš Pikous | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 10 | – | 4 | 9 | 23 | |
7. | Ráchel Sgallová | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 6/8 | 5 | – | 7 | 10 | 22 |
8. | Jakub Čech | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 8/8 | 1 | 4 | 6 | 10 | 21 |
9.–10. | Petr Jartym | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 10 | – | – | 8 | 18 |
Filip Šedivý | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | – | – | 8 | 10 | 18 | |
11.–12. | Dominik Smrž | Gymnázium E. Krásnohorské, Praha 4 | 6/8 | 2 | – | – | 9 | 11 |
David Tomandl | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 1 | – | 3 | 7 | 11 | |
13. | Michal Bureš | Gymnázium Opatov, Praha 4 | 8/8 | – | – | 3 | 7 | 10 |
14.–15. | Joel Jančařík | Mensa gymnázium, Praha 6 | 8/8 | – | – | – | 9 | 9 |
Ondřej Šplíchal | SPŠE V Úžlabině, Praha 10 | 3/4 | 9 | – | – | – | 9 | |
16.–17. | Michal Sedlák | Gymnázium J. Seiferta, Praha 9 | 6/8 | 7 | – | – | – | 7 |
Otakar Vinklář | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | – | – | – | 7 | 7 | |
18.–19. | Petr Havlíček | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 2 | – | 4 | – | 6 |
Aneta Šťastná | Gymnázium Omská, Omská 1300, 100 00 | 6/8 | – | – | 4 | 2 | 6 | |
20.–21. | Mikuláš Dítě | Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5 | 7/8 | 2 | – | – | – | 2 |
Marie Dresslerová | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 1 | – | 1 | – | 2 | |
22. | Michal Borovan | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 0 | – | – | – | 0 |
Středočeský kraj | ||||||||
1. | Jan Mašek | Gymnázium Benešov | 8/8 | 5 | 7 | 9 | 9 | 30 |
2. | Jan Dundr | Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí | 4/4 | 7 | 4 | 9 | 9 | 29 |
3. | Petr Bělohlávek | Gymnazium J. Barranda, Beroun | 8/8 | 6 | – | 10 | 7 | 23 |
4. | Filip Januš | Gymnázium Benešov | 6/8 | – | 3 | 9 | 10 | 22 |
Ústecký kraj | ||||||||
1. | Štěpán Šimsa | Gymnázium J. Jungmanna, Litoměřice | 7/8 | 10 | 6 | – | – | 16 |
Vysočina | ||||||||
1. | Martin Mareš | Gymnázium Jihlava | 2/4 | 10 | 10 | 3 | – | 23 |
2. | Pavel Kratochvíl | Gymnázium Světlá nad Sázavou | 4/4 | 2 | 4 | – | 9 | 15 |
Zlínský kraj | ||||||||
1. | Vít Brumovský | Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod | 8/8 | 0 | 2 | 2 | 7 | 11 |
2. | Oskar Zmek | Arcibiskupské gymnázium, Kroměříž | 2/4 | – | – | – | 8 | 8 |
3. | Michal Opler | Masarykovo Gymnázium, Vsetín | 8/8 | 2 | – | – | – | 2 |