Úspěšnými řešiteli se stávají řešitelé, kteří získali alespoň 14 bodů.
Do ústředního kola postupují ti z nich, kteří dosáhli alespoň 16 bodů.
Pořadí | Jméno | Škola | Ročník | 1 | 2 | 3 | 4 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jihočeský kraj | ||||||||
1. | Filip Matzner | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 7/8 | 3 | 10 | 2 | 15 | |
2. | David Krška | Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice | 3/4 | 2 | 5 | 7 | 14 | |
3. | Tomáš Vazač | SPŠ a VOŠ Karla Čapka, Písek | 4/4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 10 |
Jihomoravský kraj | ||||||||
1. | Hynek Jemelík | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 3/4 | 7 | 10 | 10 | 10 | 37 |
2. | David Klaška | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 4/4 | 7 | 10 | 8 | 10 | 35 |
3. | Tomáš Lamser | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 7 | 10 | 7 | 10 | 34 |
4. | Bohuslav Zmek | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 3 | 10 | 0 | 10 | 23 |
5. – 6. | Vendula Poncová | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 4 | 1 | 0 | 9 | 14 |
Vít Stanislav | Purkyňovo gymnázium, Strážnice | 8/8 | 5 | 0 | 9 | 14 | ||
7. – 8. | Jiří Daněk | Gymnázium Křenová, Brno | 8/8 | 4 | 3 | 0 | 6 | 13 |
Aleš Dujíček | Gymnázium Vídeňská, Brno | 4/4 | 2 | 1 | 10 | 13 | ||
9. – 10. | Vojtěch Hlávka | Gymnázium a ZUŠ Šlapanice | 5/8 | 3 | 2 | 2 | 5 | 12 |
Bedřich Said | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 6/8 | 1 | 3 | 1 | 7 | 12 | |
11. | Adam Zemek | Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno | 8/8 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 |
Karlovarský kraj | ||||||||
1. | Jan Kůs | Gymnázium Ostrov | 4/4 | 0 | 9 | 9 | ||
Královéhradecký kraj | ||||||||
1. | Michal Bilanský | Lepařovo gymnázium, Jičín | 8/8 | 1 | 5 | 3 | 10 | 19 |
2. | Michael Pokorný | SŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové | 2/4 | 3 | 5 | 3 | 7 | 18 |
Liberecký kraj | ||||||||
1. | Jan Polášek | Gymnázium Turnov | 7/8 | 10 | 5 | 10 | 25 | |
2. | Martin Zikmund | Gymnázium Turnov | 6/8 | 4 | 8 | 0 | 8 | 20 |
3. | Karolína Burešová | Gymnázium Česká Lípa | 7/8 | 10 | 0 | 8 | 18 | |
4. | Ondřej Kunc | Gymnázium Turnov | 8/8 | 2 | 8 | 0 | 7 | 17 |
5. | Jan Tomsa | Gymnázium Turnov | 7/8 | 3 | 9 | 12 | ||
6. | Jakub Hrnčíř | Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec | 7/8 | 1 | 2 | 7 | 10 | |
7. | Martin Dlask | Gymnázium Turnov | 7/8 | 1 | 7 | 8 | ||
Moravskoslezský kraj | ||||||||
1. | Lukáš Folwarczný | Gymnázium Komenského, Havířov | 6/8 | 10 | 10 | 20 | ||
2. | Tomáš Dočekal | Gymnázium J. Kainara, Hlučín | 5/6 | 2 | 4 | 1 | 8 | 15 |
3. – 4. | Petr Boroš | Gymnázium M. Koperníka, Bílovec | 4/4 | 0 | 2 | 1 | 8 | 11 |
David Pěgřímek | Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně | 4/4 | 3 | 4 | 4 | 11 | ||
Olomoucký kraj | ||||||||
1. | Jiří Eichler | Slovanské gymnázium, Olomouc | 6/8 | 2 | 1 | 0 | 10 | 13 |
2. | Jan Kostecký | VOŠ a SPŠ Šumperk | 3/4 | 2 | 2 | 1 | 5 | 10 |
3. | Vojtěch Vozda | Gymnázium Šumperk | 4/4 | 0 | 4 | 4 | ||
Pardubický kraj | ||||||||
1. | David Vondrák | Gymnázium Pardubice | 8/8 | 2 | 3 | 9 | 14 | |
2. | Jiří Snítil | Gymnázium Lanškroun | 7/8 | 2 | 2 | 0 | 7 | 11 |
3. | Jiří Marek | Gymnázium Lanškroun | 7/8 | 2 | 2 | 0 | 4 | 8 |
4. | Dominik Dušek | Gymnázium Lanškroun | 7/8 | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 |
Plzeňský kraj | ||||||||
1. | Karel Tesař | VOŠ a SPŠE Plzeň | 4/4 | 8 | 10 | 9 | 9 | 36 |
2. – 3. | Filip Hlásek | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 7/8 | 7 | 10 | 10 | 27 | |
Filip Štědronský | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 7/8 | 7 | 10 | 10 | 27 | ||
4. | Martin Holeček | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 8/8 | 8 | 10 | 0 | 4 | 22 |
5. | Tomáš Faltín | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 4/4 | 3 | 8 | 0 | 8 | 19 |
6. | Dana Kodýdková | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 4/4 | 2 | 5 | 8 | 15 | |
7. – 8. | Jakub Suchý | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 7/8 | 2 | 1 | 0 | 9 | 12 |
Jan Škoda | Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň | 7/8 | 4 | 0 | 8 | 12 | ||
9. | Karel Kovářík | Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy | 8/8 | 1 | 1 | 1 | 8 | 11 |
Praha | ||||||||
1. | Vlastimil Dort | Gymnázium Špitálská, Praha 9 | 8/8 | 8 | 10 | 6 | 10 | 34 |
2. | Tomáš Malý | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 6 | 8 | 7 | 8 | 29 |
3. | Jiří Setnička | Gymnázium Čakovice, Praha 9 | 5/6 | 4 | 5 | 2 | 8 | 19 |
4. | Martin Patera | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | 4 | 8 | 0 | 5 | 17 |
5. – 7. | Jaroslav Brabec | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | 2 | 8 | 1 | 5 | 16 |
Martin Kerhart | Gymnázium Voděradská, Praha 10 | 6/6 | 2 | 4 | 10 | 16 | ||
Michal Soucha | Gymnázium Voděradská, Praha 10 | 7/8 | 3 | 3 | 0 | 10 | 16 | |
8. | Tomáš Báča | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | 6 | 5 | 1 | 2 | 14 |
9. – 11. | Adam Dominec | Gymnázium J. Seiferta, Praha 9 | 8/8 | 2 | 2 | 0 | 9 | 13 |
Dominik Smrž | Gymnázium Ohradní, Praha 4 | 4/8 | 6 | 7 | 13 | |||
Dan Šafka | Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 | 7/8 | 1 | 2 | 10 | 13 | ||
12. | Tomáš Vítek | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | 2 | 3 | 1 | 6 | 12 |
13. – 14. | Tomáš Novák | Gymnázium Špitálská, Praha 9 | 8/8 | 1 | 0 | 10 | 11 | |
Jakub Pavčo | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 2 | 0 | 9 | 11 | ||
15. | Tibor Szolár | Gymnázium Opatov, Praha 4 | 8/8 | 2 | 0 | 8 | 10 | |
16. | Dominik Janata | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 3/4 | 2 | 3 | 0 | 2 | 7 |
17. | Antonín Novák | Gymnázium Arabská, Praha 6 | 4/4 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 |
Středočeský kraj | ||||||||
1. | Petr Čermák | Gymnázium Kladno | 8/8 | 9 | 8 | 8 | 8 | 33 |
2. | Vojtěch Kolář | Gymnázium Františka Palackého, Neratovice | 8/8 | 2 | 10 | 5 | 6 | 23 |
3. | Vítězslav Plachý | Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady | 8/8 | 5 | 5 | 0 | 5 | 15 |
4. | Jan Vítek | Gymnázium a SOŠPg Čáslav | 7/8 | 2 | 3 | 8 | 13 | |
5. | Jan Cejhon | Gymnázium a SOŠPg Čáslav | 7/8 | 2 | 9 | 11 | ||
6. | Adéla Zajíčková | Gymnázium Příbram | 8/8 | 1 | 9 | 10 | ||
7. – 8. | Jan Dundr | Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí | 2/4 | 0 | 1 | 8 | 9 | |
Jiří Turčín | Gymnazium Joachima Barranda, Beroun | 8/8 | 0 | 9 | 9 | |||
9. | Jan Novák | Gymnázium a SOŠPg Čáslav | 7/8 | 2 | 0 | 6 | 8 | |
Ústecký kraj | ||||||||
1. | Daniel Stahr | Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice | 7/8 | 2 | 6 | 7 | 10 | 25 |
2. | Štěpán Šimsa | Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice | 5/8 | 4 | 8 | 0 | 10 | 22 |
3. | Michal Mojzík | SPŠ a VOŠ Chomutov | 3/4 | 8 | 0 | 10 | 18 | |
4. | Ondřej Fiedler | Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice | 7/8 | 2 | 2 | 0 | 10 | 14 |
5. | Karel Král | Podkrušnohorské gymnázium, Most | 8/8 | 3 | 5 | 0 | 5 | 13 |
6. | Lukáš Kripner | Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov | 8/8 | 3 | 0 | 9 | 12 | |
7. | Jan Bok | Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice | 7/8 | 2 | 0 | 5 | 7 | |
Zlínský kraj | ||||||||
1. – 2. | Aleš Křivák | SŠPH Uherské Hradiště | 3/4 | 6 | 0 | 10 | 16 | |
Petr Pecha | SPŠ Strojnická, Vsetín | 3/4 | 5 | 8 | 0 | 3 | 16 | |
3. – 4. | Matěj Kocián | Gymnázium Zlín | 7/8 | 1 | 5 | 8 | 14 | |
Lukáš Ptáček | Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod | 8/8 | 2 | 4 | 0 | 8 | 14 | |