Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 68. ročníku

Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 6 bodů.

Jihočeský kraj
1.Jonáš Havelka2001Gymnázium Jírovcova, České Budějovice7/81072928
2.Martin Picek2000Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice8/8424818
3.–4.Jakub Ambroz2001Gymnázium Jírovcova, České Budějovice7/8203813
Matouš Vondrášek2000Gymnázium Jírovcova, České Budějovice7/823813
5.Jan Klivan2001Gymnázium Dačice6/85611
Jihomoravský kraj
1.–2.Jiří Kalvoda2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/81010101040
Josef Minařík2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/81010101040
3.Jakub Šťastný2000Gymnázium Brno-Řečkovice8/8101041034
4.Václav Janáček2001Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/8641020
5.Adam Křivka2000Cyrilometodějské G a SPŠ, Brno7/8104216
6.–7.Tomáš Glozar2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8614415
Dalibor Kramář1999Gymnázium Brno-Řečkovice8/84011015
8.–9.Andrea Hauptová1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/870411
Marek Seďa1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/470411
10.–12.Václav Fabík1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/410010
Jakub Horák2003Gymnázium M. Lercha, Brno5/86410
Olga Krumlová2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/47310
13.–15.Martin Hofbauer2000Gymnázium Brno-Řečkovice8/820349
Aleš Minařík2001Gymnázium M. Lercha, Brno2/420439
Štěpán Šmíd2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/44329
16.Daniel Perout2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/85038
17.Tomáš Vondrák1999Gymnázium M. Lercha, Brno4/420316
18.–19.Tomáš Dubský2000Gymnázium a jazyková škola Břeclav4/4235
Kateřina Matulová2001Gymnázium Brno-Řečkovice6/82035
20.Richard Blažek2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/83014
21.–25.Adéla Heroudková2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/8202
Ondřej Jebáček1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8202
Klára Pernicová2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/8202
Ondřej Peterka1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/80022
Zdeněk Pezlar2006Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1/40022
26.–27.Vojtěch Blažík2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/8101
Michaela Halaštová2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/8101
Královéhradecký kraj
1.Michal Jireš2000Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou8/8101011031
Liberecký kraj
1.Tomáš Sláma1999Gymnázium Turnov8/80041014
2.Jan Österreicher1999Gymnázium Turnov8/800459
Moravskoslezský kraj
1.Lenka Kopfová2000Mendelovo gymnázium Opava4/42021014
2.–3.Martin Biroščák2001SPŠEI Ostrava3/4303
Kristýna Prokopová2001Gymnázium J. Božka, Český Těšín7/800213
Olomoucký kraj
1.Darian Poljak2003Gymnázium J. Škody, Přerov6/82041016
2.Zdeněk Riegel2000VOŠ a SPŠ Šumperk4/466214
3.Radek Obíral1999VOŠ a SPŠ Šumperk4/466113
4.Pavel Hampl2002VOŠ a SPŠ Šumperk1/4660012
5.Alena Veverková1998VOŠ a SPŠ Šumperk4/44610
6.Daniel Skýpala2003Gymnázium Olomouc-Hejčín5/800347
7.Otakar Pavlík2001VOŠ a SPŠ Šumperk2/40606
Pardubický kraj
1.Hynek Steinmetz2001Gymnázium J. Ressela, Chrudim7/85207
2.Tomáš Sourada1999Gymnázium Žamberk8/80033
Plzeňský kraj
1.Ondřej Sladký2001Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň6/85218
2.Dominik Farhan2001Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň6/82024
3.Karel Patlejch1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/6101
Praha
1.Viktor Fukala2001Gymnázium J. Keplera, Praha 66/81010101040
2.Radek Olšák1999Mensa gymnázium, Praha 68/8101091039
3.–5.Jan Kaifer2001Gymnázium J. Keplera, Praha 63/42021014
Michal Kodad2000Smíchovská SPŠ, Praha 53/4100414
Lucie Vomelová2000Gymnázium Špitálská, Praha 97/8203914
6.Jan Adámek2002Gymnázium J. Keplera, Praha 66/80031013
7.–8.Albert Kučera2002Gymnázium Nad Štolou, Praha 76/836312
Vojtěch Žák2000Gymnázium Špitálská, Praha 97/8202812
9.Ivan Kraus2003Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 55/82035
10.Jan Hřebec2001Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/8404
11.–12.František Holý2002Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 52/4123
Jan Vavřín2002PORG Libeň, Praha 86/8303
13.–15.Tomáš Černý2000Gymnázium Arabská, Praha 63/4202
Jan Piroutek2001Gymnázium Špitálská, Praha 97/800022
Viktor Trubchanin1999SPŠE V Úžlabině, Praha 103/4202
16.Radim Křesťan1999Gymnázium Omská, Praha 108/8101
Středočeský kraj
1.Michal Pácal2001Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady7/810104832
2.Matěj Kripner2000Gymnázium Kladno8/85041019
3.Petr Tůma2000Gymnázium Benešov7/81031014
4.–5.Ondřej Gonzor2002Gymnázium J. S. Machara, Brandýs6/8104712
Michael Wagner2001Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady7/8700512
6.Petr Chotěborský2002Gymnázium V. B. Třebízského, Slaný6/8203510
Ústecký kraj
1.Jakub Jirkal1999Gymnázium J. Jungmanna, Litoměřice8/852411
2.Matyáš Modurý1999SPŠ a SOŠ Most4/40022
Kraj Vysočina
1.Martin Zimen2000Gymmázium Jihlava8/8606
Zlínský kraj
1.Jakub Komárek2000Gymnázium Uherské Hradiště8/82057
2.Milan Koval1999Gymnázium Lesní čtvrť, Zlín8/8303
3.–4.Michal Mlčoch1999Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod4/42002
Jakub Pánek2000SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm4/40022