Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 67. ročníku

Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 8 bodů.

Jihočeský kraj
1.Martin Rameš1998Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice8/8101091039
2.Jonáš Havelka2001Gymnázium Jírovcova, České Budějovice6/807101027
3.Václav Steinhauser1998Gymnázium Dačice4/4310720
4.Martin Picek2000Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice7/8075618
5.Jakub Ambroz2001Gymnázium Jírovcova, České Budějovice6/851015
6.Tomáš Drobil2000Gymnázium Dačice3/43025
Jihomoravský kraj
1.Jakub Šťastný2000Gymnázium Brno-Řečkovice7/8101091039
2.Josef Minařík2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/8101010838
3.Martin Kurečka1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/810103831
4.Tomáš Novotný1998Gymnázium Brno-Řečkovice8/86101026
5.–6.Tomáš Glozar2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/8571022
Štěpán Šmíd2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/41021022
7.–9.Ondřej Buček1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/4101020
Jiří Kalvoda2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1/4101020
Dalibor Kramář1999Gymnázium Brno-Řečkovice7/8101020
10.–11.Andrea Hauptová1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/810717
Marek Seďa1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/810717
12.Kateřina Matulová2001Gymnázium Brno-Řečkovice5/8102416
13.–15.Ondra Jebáček1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/86713
Jeroným Komanec2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/86713
Jakub Rádl2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/86713
16.Olga Krumlová2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/411011
17.–20.Veronika Borýsková2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/83710
Václav Fabík1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/81010
Ota Mikušek2001Gymnázium Vídeňská, Brno4/61010
Tomáš Vondrák1999Gymnázium M. Lercha, Brno3/401010
21.Vojtěch Blažík2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/8279
22.Jan Smejkal1998Gymnázium Brno-Řečkovice8/805218
23.Martin Šalek2001Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1/477
24.Ondřej Krsička2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/4336
25.–27.Petr Kadlec1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8213
Daniel Perout2002Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/8303
Václav Valenta2001Biskupské gymnázium, Brno6/8123
28.–29.Ondra Škrob2000Gymnázium Vídeňská, Brno4/6101
Václav Zvoníček2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/411
30.Vilém Raška2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/4000
Královéhradecký kraj
1.Michal Jireš2000Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou7/83109830
Liberecký kraj
1.Zuzana Urbanová1998Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec6/60181019
2.Daniel Zikmund2000Gymnázium Turnov7/837212
3.Jan Österreicher1999Gymnázium Turnov7/833410
Moravskoslezský kraj
1.Martin Raška1999Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba8/8310101033
2.Filip Čermák1998Mendelovo gymnázium Opava4/4310922
3.–4.Lenka Kopfová2000Mendelovo gymnázium Opava3/43071020
Jiří Škrobánek1998Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba8/8101020
5.Petr Mičulek1998Gymnázium O. Havlové, Ostrava-Poruba8/831013
6.Vít Pískovský1998Gymnázium O. Havlové, Ostrava-Poruba8/80099
7.–8.Michal Hanus2003Gymnázium a SPŠ, Frenštát pod Radhoštěm1/400
Kristýna Prokopová2001Gymnázium J. Božka, Český Těšín6/8000
Olomoucký kraj
1.Radka Kolembusová1998VOŠ a SPŠ Šumperk4/41105420
2.Zdeněk Riegel2000VOŠ a SPŠ Šumperk3/448416
3.–4.Matouš Bílek1999Gymnázium J. Škody, Přerov7/827211
Daniel Dvořák1998VOŠ a SPŠ Šumperk4/418211
5.Miroslav Hrabal1998Gymnázium Olomouc-Hejčín8/83710
6.–8.David Krňávek2000VOŠ a SPŠ Šumperk3/41809
Radek Obíral1999VOŠ a SPŠ Šumperk3/4189
Alena Veverková1998VOŠ a SPŠ Šumperk3/4189
9.Marek Brodacký2000VOŠ a SPŠ Šumperk2/4101
Pardubický kraj
1.Anna Motlová2000Gymnázium Žamberk3/407411
2.Václav Pavlíček2001SPŠE a VOŠ Pardubice2/402349
Plzeňský kraj
1.Petr Šíma1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/631021025
2.Patrik Vácal2002VOŠ a SPŠE Koterovská, Plzeň1/41037424
3.Klára Cihlářová1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/637212
4.Karel Patlejch1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy5/627211
5.–6.Karel Balej2000Gymnázium a SOŠ Rokycany7/817210
Marek Trzaskalik1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/63710
7.–10.Kateřina Čížková1998Gymnázium a SOŠ Rokycany8/8527
Jakub Dobrý1999Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/877
David Krásný2001VOŠ a SPŠE Koterovská, Plzeň1/4077
Lukáš Vlček1999Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/8077
11.–16.Martin Běloušek1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/400
Daniel Hladký2000Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy2/400
Eliška Chrtková1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/800
Adam Krátký1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/800
Daniel Matoušek1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/600
Šimon Pekár2003Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň4/8000
Praha
1.Viktor Fukala2001Gymnázium J. Keplera, Praha 65/81010101040
2.Jiří Löffelmann1999Gymnázium Litoměřická, Praha 98/810101030
3.Radek Olšák1999Mensa gymnázium, Praha 67/8310922
4.–6.Pavel Hudec1999Gymnázium J. Gutha-Jarkovského, Praha 18/8101020
Danil Koževnikov1999Gymnázium J. Keplera, Praha 68/8101020
Tomáš Zasadil1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/8101020
7.Jan Kaifer2001Gymnázium J. Keplera, Praha 62/4351018
8.Lukáš Caha1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/8010616
9.–10.Jan Adámek2002Gymnázium J. Keplera, Praha 65/8015915
Tomáš Hromada1997Gymnázium Arabská, Praha 64/4015915
11.–12.Michal Kodad2000Smíchovská SPŠ, Praha 52/437414
Jakub Suchánek1999Gymnázium Opatov, Praha 48/85914
13.–14.Vojtěch Lengál1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/831013
Vojtěch Švandelík1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/831013
15.–17.Vojtěch Lanz1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/821012
David Otta1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/8012912
Josef Polášek2000Gymnázium J. Keplera, Praha 62/40021012
18.Vojtěch Michal2000Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha 45/61010
19.Vítězslav Lužný2001Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 52/4639
20.Matyáš Rak1999Gymnázium Arabská, Praha 64/4235
21.Vít Dvořák1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/833
22.Ondřej Tkaczyszyn2000Gymnázium J. Keplera, Praha 63/411
23.–24.Olivie Abigail Franklová2000Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/800
Štěpán Větrovec2000SPŠE Ječná, Praha 23/400
Středočeský kraj
1.Michal Pácal2001Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady6/8101091039
2.Petr Gebauer1999Gymnázium J. Palacha, Mělník8/81781026
3.Radoslav Hašek1998Gymnázium a SOŠPg, Čáslav4/42741023
4.Petr Chotěborský2002Gymnázium Slaný5/891019
5.Martin Kostrubanič1998Gymnázium a SOŠPg, Čáslav4/4521017
6.František Kmječ2001Gymnázium J. S. Machara, Brandýs6/832611
7.Břetislav Hájek1998Gymnázium Český Brod8/81010
8.–11.Ondrej Gonzor2002Gymnázium J. S. Machara, Brandýs5/800
Matěj Kripner2000Gymnázium Kladno7/800
Tomáš Musil1999Gymnázium Kolín8/800
Jonáš Vlasák1998Gymnázium Benešov8/800
Ústecký kraj
1.Petr Zahradník2000Gymnázium dr. V. Šmejkala, Ústí nad Labem7/801041024
2.Tomáš Formánek1998Gymnázium V. Hlavatého, Louny4/437717
3.Jakub Jirkal1999Gymnázium J. Jungmanna, Litoměřice7/861016
4.–5.Petr Kotáb1999SPŠ a VOŠ Chomutov3/400
Martin Trégl1999Gymnázium Žatec7/8000
Kraj Vysočina
1.Petr Scheubrein2000Gymnázium Třebíč7/84109932
Zlínský kraj
1.Jakub Pelc1999Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod8/8101051035
2.Michal Mlčoch1999Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod3/41023520
3.Jakub Výmola1998Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod8/8336
4.Zbynek Lamacka1998Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod8/8303
5.Tomáš Vašíček2000Gymnázium Kroměříž7/811
6.–7.Michal Dvořák1999Gymnázium Lesní čtvrť, Zlín8/800
Jakub Komárek2000Gymnázium Uherské Hradiště7/800