Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 66. ročníku

Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 8 bodů.

PořadíJménoNar.ŠkolaRočník1234Celkem
Jihočeský kraj
1.Jonáš Havelka2001Gymnázium Jírovcova, České Budějovice5/8748827
2.Tomáš Konečný1997Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice8/877923
3.Václav Steinhauser1998Gymnázium Dačice3/41005217
4.Martin Picek2000Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice6/876215
5.Jan Koblížek1998Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice4/4707
6.Martin Putzer2001Gymnázium Jírovcova, České Budějovice1/4516
Jihomoravský kraj
1.Martin Kurečka1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/81099735
2.Václav Fabík1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/41010929
3.–4.Josef Minařík2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/8107926
Jan Priessnitz1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8107926
5.Jakub Šťastný2000Gymnázium Brno-Řečkovice6/81009625
6.Ondřej Borýsek1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8769224
7.Martin Hofbauer2000Gymnázium Brno-Řečkovice6/879622
8.–10.Dalibor Kramář1999Gymnázium Brno-Řečkovice5/8100919
Ronald Luc1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/810919
Matěj Žáček1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/498219
11.–12.Ota Mikušek2001Gymnázium Vídeňská, Brno3/671017
Štěpán Šmíd2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/81007017
13.Prokop Maršík1999Gymnázium Brno-Řečkovice6/874516
14.Petr Zelina1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/810515
15.–16.Marek Seďa1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/87714
Petr Šilling1999Gymnázium Matyáše Lercha, Brno3/48614
17.Ivana Krumlová1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/87613
18.Štěpán Balážik1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/87411
19.–20.Ondřej Buček1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/41010
Robert Konicar1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/87310
21.Ondřej Škrob2000Gymnázium Vídeňská, Brno3/6729
22.–23.Vendula Němcová1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/877
Tomáš Novotný1998Gymnázium Brno-Řečkovice7/877
24.Ondřej Krsička2000Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1/4505
Karlovarský kraj
1.Richard Hladík1997Gymnázium a OA Mariánské Lázně8/81081028
Královéhradecký kraj
1.Michal Jireš2000Gymnázium F.M. Pelcla, Rychnov n. Kněžnou6/871051032
2.Petr Šimůnek1998Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ Hořice8/8777021
3.Tereza Hladíková1999První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové5/677
Liberecký kraj
1.Jakub Medek1999Gymnazium Turnov6/87891034
2.Tomáš Sláma1999Gymnazium Turnov6/8491023
3.–4.Matouš Kozák1998Gymnazium Turnov8/859216
Jan Kytka1997Gymnázium Česká Lípa8/87916
5.Jan Österreicher1999Gymnazium Turnov6/855
Moravskoslezský kraj
1.–2.Štěpán Stenchlák1998Gymnázium Třinec6/61071027
Jiří Škrobánek1998Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba7/87101027
3.Filip Čermák1998Mendelovo gymnázium Opava3/4791026
4.–5.Tomáš Domes1997Mendelovo gymnázium Opava8/879622
Lenka Kopfová2000Mendelovo gymnázium, Opava2/479622
6.Dominik Krasula1998Gymnázium Krnov8/810919
7.Michal Hanus2003Gymnázium a SPŠ Frenštát pod Radhoštěm3/873313
8.Martina Šarmanová1998Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba8/899
9.–10.Petr Mičulek1998Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba7/877
Kryštof Řeháček1998Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec4/477
11.Michal Szymik1999Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba7/800
Olomoucký kraj
1.Pavel Turek1998Gymnázium Olomouc-Hejčín8/81049225
2.Daniel Dvořák1998VOŠ a SPŠ Šumperk3/475820
3.Jakub Šmíd1998Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov7/871017
4.–5.Martin Horáček1997Gymnázium Šumperk4/47916
Miroslav Hrabal1998Gymnázium Olomouc-Hejčín7/877216
6.Ondřej Motlíček1998Gymnázium Šumperk8/87714
7.Patrik Hlaváček1997VOŠ a SPŠ Šumperk4/47613
8.–10.Eduard Cikryt1998VOŠ a SPŠ Šumperk2/47512
Karel Jašek1997VOŠ a SPŠ Šumperk4/47512
David Karlík1999VOŠ a SPŠ Šumperk2/47512
11.Jiří Navrátil1997VOŠ a SPŠ Šumperk4/477
12.Matouš Bílek1999Gymnázium Jakuba Škody, Přerov6/8606
13.–15.Radek Obíral1999VOŠ a SPŠ Šumperk2/400
Zdeněk Riegel2000VOŠ a SPŠ Šumperk2/400
Alena Veverková1998VOŠ a SPŠ Šumperk2/400
Pardubický kraj
1.Přemysl Šťastný1997Gymnázium Žamberk8/87610427
2.Jiří Mayer1997Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim8/8731718
Plzeňský kraj
1.Michal Převrátil1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/678621
2.–3.Václav Čermák1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/879218
Veronika Hladíková1997Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň6/679218
4.–5.Petr Šíma1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy7/873212
Alena Žižková1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/610212
6.–8.Jakub Dobrý1999Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/87310
Marie Jana Matějková1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/871210
Lukáš Vlček1999Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/87310
9.–11.Vojtěch Baštář1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/477
Filip Muchka1997Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/477
David Vaněček1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/477
12.Karel Balej2000Gymnázium a SOŠ Rokycany6/855
Praha
1.Jiří Löffelmann1999Gymnázium Litoměřická, Praha 97/810109231
2.Václav Volhejn1997Gymnázium Jana Keplera, Praha 68/81081028
3.Tomáš Hromada1997Gymnázium Arabská, Praha 63/4710825
4.–7.Matyáš Rak1999Gymnázium Arabská, Praha 63/479622
Lukáš Rozsypal1997Gymnázium Ústavní, Praha 88/87310222
Veronika Zelinková1998Gymnázium Arabská, Praha 63/458922
David Žáček1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/8749222
8.–11.Filip Bialas1998Gymnázium Opatov, Praha 48/8101020
Jan Čuhel1998Gymnázium Arabská, Praha 63/40101020
Tomáš Fürst1999Gymnázium Oty Pavla, Praha 54/67310020
Jan Kaifer2001Gymnázium Jana Keplera, Praha 61/479420
12.–14.Adam Husník1999Gymnázium Arabská, Praha 63/491019
Vojtěch Lengál1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/8107219
Jakub Suchánek1999Gymnázium Opatov, Praha 47/8091019
15.Ondřej Altman1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/8610218
16.–18.Lucie Kahounová1999Gymnázium Arabská, Praha 63/471017
Stanislav Lukeš1998Gymnázium Písnická, Praha 48/871017
Jáchym Solecký1998PORG, Praha 88/871017
19.–20.Natanael Jokl1999Gymnázium Arabská, Praha 63/410616
Michal Kunert1999Gymnázium Arabská, Praha 63/49716
21.Lukáš Caha1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/8707115
22.–23.Danil Koževnikov1999Gymnázium Jana Keplera, Praha 67/89514
Radomír Šalda1998Gymnázium Arabská, Praha 63/47714
24.–27.Yanina Arameleva1997Gymnázium Arabská, Praha 63/46713
David Blažek1997SPŠE V Úžlabině, Praha 104/410313
Matouš Dlabal1999Gymnázium Arabská, Praha 63/49413
Xuan Hung Do1999Gymnázium Arabská, Praha 63/49413
28.–30.Jan Bouček1997Gymnázium Jana Keplera, Praha 68/89312
Pavel Hudec1999Gymnázium J. Gutha-Jarkovského, Praha 13/410212
Josef Polášek2000Gymnázium Jana Keplera, Praha 61/46612
31.–32.Radek Olšák1999Mensa gymnázium, Praha 66/81010
Karel Zajíček1998Gymnázium Arabská, Praha 63/41010
33.–34.Vojtěch Dědek1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/8729
Vojtěch Švandelík1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/8729
35.Petr Cipra1999Gymnázium Arabská, Praha 63/4268
36.–40.Nodari Gogatishvili1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/877
Vojtěch Hlinák1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/877
Tuan Anh Hoang1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/877
Kamila Kyzlíková1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/877
Vojtěch Lanz1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/87007
41.Jekatěrina Bachtina2000Gymnázium Arabská, Praha 61/455
42.Jakub Yaghob1999Gymnázium Arabská, Praha 63/422
Středočeský kraj
1.Jonáš Vlasák1998Gymnázium Benešov7/8109625
2.Petr Chmel1998Dvořákovo gymnázium, Kralupy n. Vltavou8/81041024
3.Michal Töpfer1997Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav8/87410223
4.Pavel Turinský1997Gymnázium J. S. Machara, Brandýs8/877721
5.David Novotný1997Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav8/879218
6.–7.Richard Fleischhans1999Gymnázium Benešov7/872615
Petr Tůma2016Gymnázium Benešov5/87815
8.Petr Chotěborský2002Gymnázium V. B. Třebízského, Slaný4/84812
9.–10.Vratislav Blažek1999Gymnázium Benešov6/87310
Břetislav Hájek1998Gymnázium Český Brod7/87310
11.Radoslav Hašek1998Gymnázium a SOŠ Čáslav3/4729
12.Petr Jahoda1999Gymnazium Čelákovice6/8707
Ústecký kraj
1.–2.Tomáš Formánek1998Gymnázium V. Hlavatého, Louny3/4709218
Jakub Jirkal1999Gymnázium Jos. Jungmanna, Litoměřice6/81051218
3.Petr Kotáb1999SPŠ a VOŠ Chomutov2/4505
Kraj Vysočina
1.Jakub Mestek1997Gymnázium Jihlava8/870101027
2.Jáchym Bártík1998Gymnázium Havlíčkův Brod8/810919
3.Matěj Mezera1998Gymnázium Havlíčkův Brod4/46814
Zlínský kraj
1.Jakub Pelc1999Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod7/89491032
2.Vilém Zouhar1998Gymnázium Lesní čtvrť, Zlín8/8709521
3.Václav Hlaváč1997Gymnázium Lesní čtvrť, Zlín8/866