Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 65. ročníku

Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 8 bodů.

PořadíJménoNar.ŠkolaRočník1234Celkem
Jihočeský kraj
1.Tomáš Konečný1997Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice7/810616
2.Martin Povišer1997Gymnázium Česká, České Budějovice8/866
Jihomoravský kraj
1.Jan Šorm1996Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/810105631
2.Ondřej Borýsek1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/810103326
3.Jan Pokorný1997Gymnázium a OA Bučovice8/81031023
4.–9.Štěpán Balážik1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/8101020
Ivana Krumlová1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/8101020
Martin Kurečka1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/8101020
Ronald Luc1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/8101020
Jan Priessnitz1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/8101020
Petr Zelina1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/8101020
10.Antonín Vlček1996Gymnázium Brno-Řečkovice8/855515
11.Roman Solař1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/8032914
12.Jakub Šťastný2000Gymnázium Brno-Řečkovice1/452613
13.–16.Vít Jelínek1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/41010
Kristýna Němcová1999Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/81010
Vendula Němcová1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/41010
Matěj Žáček1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/81010
17.–18.Petr Šilling1999Gymnázium Matyáše Lercha, Brno2/455
Veronika Zelinková1998Gymnázium Tišnov6/855
19.Prokop Maršík1999Gymnázium Brno-Řečkovice5/822
20.Martin Hofbauer2000Gymnázium Brno-Řečkovice5/811
21.David Zelníček1997Gymnázium Matyáše Lercha, Brno8/800
Karlovarský kraj
1.Richard Hladík1997Gymnázium a OA Mariánské Lázně7/810101030
2.Michaela Štolová1996Gymnázium Sokolov8/85051020
3.Jiří Beneš1997Gymnázium Sokolov8/833
Liberecký kraj
1.Matouš Kozák1998Gymnázium Turnov7/810539
2.Jan Kytka1997Gymnázium Česká Lípa7/855
Moravskoslezský kraj
1.Lenka Kopfová2000Mendelovo gymnázium, Opava1/451713
2.Daniel Kopf1997Slezské gymnázium, Opava4/455212
3.Dominik Krasula1998Gymnázium Krnov7/85611
4.Jiří Škrobánek1998Wichterlovo gymnázium, Ostrava6/8538
5.Jindřich Kvita1996Gymnázium a SOŠ Nový Jičín6/622
6.Kryštof Řeháček1998Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec3/411
Olomoucký kraj
1.Pavel Turek1998Gymnázium Olomouc-Hejčín7/85810629
2.Jan Gocník1997Gymnázium Jakuba Škody, Přerov8/81021022
3.Marian Poljak1998Gymnázium Jakuba Škody, Přerov8/854918
4.Miroslav Hrabal1998Gymnázium Olomouc-Hejčín6/854514
5.Jakub Michut1996VOŠ a SPŠ Šumperk4/4549
6.David Procházka1998Gymnázium Olomouc-Hejčín7/8527
7.–9.Martin Kubeša1997Gymnázium Jakuba Škody, Přerov8/800
Lukáš Linhart1998VOŠ a SPŠ Šumperk2/400
Tomáš Mencner1997VOŠ a SPŠ Šumperk3/4000
Pardubický kraj
1.Přemysl Šťastný1997Gymnázium Žamberk7/8104620
2.David Ucháč1997SOŠ EDUCA Pardubice3/455
Plzeňský kraj
1.Vojtěch Lukeš1997Gymnázium Luďka Pika, Plzeň8/8101020
2.Veronika Hladíková1997Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň5/656718
3.Michal Převrátil1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy5/6104317
4.Karel Patlejch1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy3/684416
5.Petr Šíma1999Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/810313
6.–8.Jakub Dobrý1999Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň6/85611
Jakub Rozlivek1996Gymnázium Luďka Pika, Plzeň8/810111
Lukáš Vlček1999Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň6/85611
9.Stanislav Němec1997Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/6527
10.Kateřina Kasalická1996Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/844
Praha
1.Václav Volhejn1997Gymnázium Jana Keplera, Praha 67/81010101040
2.David Blažek1997SPŠE V Úžlabině, Praha 103/410981037
3.Jiří Löffelmann1999Gymnázium Litoměřická, Praha 96/8785323
4.–5.Jakub Matěna1997Gymnázium Českolipská, Praha 98/81026422
David Žáček1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/81028222
6.–7.Filip Bialas1998Gymnázium Opatov, Praha 47/810818
Ondřej Houška1996Gymnázium Nad Alejí, Praha 68/810818
8.Jakub Löwit1997Gymnázium Českolipská, Praha 98/8061016
9.Vojtěch Lanz1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 56/854514
10.–11.Tomáš Fürst1999Gymnázium Oty Pavla, Praha 53/653513
Daniel Pišťák1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/8516113
12.–13.Lukáš Caha1999Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 56/8549
Stanislav Lukeš1998Gymnázium Písnická, Praha 47/899
14.–15.Jakub Suchánek1999Gymnázium Opatov, Praha 46/80538
Vojtěch Švandelík1998Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 56/8538
16.Hedvika Ranošová1998Gymnázium Budějovická, Praha 46/8617
Středočeský kraj
1.–2.Petr Chmel1998Dvořákovo G a SOŠE, Kralupy n. Vlt.7/8561021
Michal Töpfer1997Gym. Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav7/8525921
3.–4.Pavel Turinský1997Gymnázium J. S. Machara, Brandýs7/854918
Jonáš Vlasák1998Gymnázium Benešov6/8102618
5.Vratislav Blažek1999Gymnázium Benešov5/8426416
6.Richard Fleischhans1999Gymnázium Benešov6/8426315
7.Michal Jůza1999Gymnázium Benešov5/8326213
8.Samuel Trávníček1998Gymnázium Benešov3/4336
Ústecký kraj
1.Tomáš Formánek1998Gymnázium V. Hlavatého, Louny2/4545115
2.Jakub Jirkal1999Gymnázium Jos. Jungmanna, Litoměřice5/853412
Kraj Vysočina
1.Martin Scheubrein1996Gymnázium Třebíč8/810616
Zlínský kraj
1.–2.Jaroslav Janoš1997Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť7/810414
Jiří Vozár1996Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod8/85914
3.Ondřej Vašíček1996Arcibiskupské gym., Kroměříž4/4541313
4.Vilém Zouhar1998Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť7/853311
5.Jozef Hollý1996Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod8/8527
6.Václav Hlaváč1997Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť7/8336
7.Adam Knirsch2001Gymnázium Zlín4/800