Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 64. ročníku

Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 8 bodů.

PořadíJménoNar.ŠkolaRočník1234Celkem
Jihočeský kraj
1.Matěj Konečný1995Gymnázium Jírovcova, České Budějovice8/8101010636
2.Jan Knížek1995Gymnázium Strakonice4/45109832
3. -- 4.Tomáš Konečný1997Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice6/8--109--19
Václav Rozhoň1996Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice8/8910----19
5.Zuzana Drázdová1996Gymnázium Česká, České Budějovice8/81--10--11
6.Zuzana Šimečková1996Gymnázium Česká, České Budějovice8/8--010--10
Jihomoravský kraj
1.Ondřej Švanda1995Gymnázium Brno-Řečkovice8/8610101036
2.Adam Matoušek1995Gymnázium Šlapanice8/871010633
3. -- 4.Jakub Neruda1996Gymnázium Brno-Řečkovice8/85109630
Ondřej Šodek1996Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/88109330
5. -- 6.Ondřej Borýsek1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/810910--29
Jan Priessnitz1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/810109--29
7.Ján Pavlus1998Gymnázium Brno-Řečkovice6/851010--25
8.Karolína Kuchyňová1996Gymnázium Matyáše Lercha, Brno4/4--510621
9. -- 14.Štěpán Balážik1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/81010----20
Václav Fabík1999ZŠ Křídlovická, Brno9/Z--1010--20
Ivana Krumlová1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/81010----20
Martin Kurečka1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1/41010----20
Jan Pokorný1997Gymnázium a OA Bučovice7/8--1010--20
Martin Zahradníček1996Gymnázium Šlapanice8/8--1010--20
15.Radek Jančík1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/4310----13
16.David Pavlík1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/4210----12
17. -- 22.Jan Horáček1996Gymnázium Vídeňská, Brno6/6----10--10
Ronald Luc1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/8--10----10
Tomáš Novotný1998Gymnázium Brno-Řečkovice5/8----10--10
Daniel Pluskal1998Gymnázium Brno-Řečkovice5/8----10--10
Jan Sobol1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/4010----10
Petr Zelina1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/8--10----10
23.Miloslav Staněk1995Gymnázium Šlapanice8/85------5
24.Mikoláš Stuchlík1996Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/4--4----4
25.Lubomír Ostrý1996Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8--3----3
Karlovarský kraj
1.Richard Hladík1997Gymnázium a OA Mariánské Lázně6/81010101040
Liberecký kraj
1.Jiří Záleský1995Gymnázium Turnov8/86110--17
2. -- 3.Michal Buček1996Gymnázium Turnov8/8609--15
Jan Kytka1997Gymnázium Česká Lípa6/86--9--15
4.Pavel Krupař1996Gymnázium Turnov8/8----9--9
Moravskoslezský kraj
1.Jan Kočur1995Wichterlovo gymnázium, Ostrava8/85510--20
2.Tomáš Deingruber1995Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava8/81------1
Olomoucký kraj
1.Jakub Zárybnický1996Gymnázium Olomouc-Hejčín6/651010--25
2. -- 3.Jan Gocník1997Gymnázium Jakuba Škody, Přerov7/8619622
Pavel Turek1998Gymnázium Olomouc-Hejčín6/8--410822
4.Jakub Šmíd1998Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov5/86510--21
5. -- 6.Martin Kotraš1997VOŠ a SPŠ Šumperk2/45510--20
Jiří Sedláček1996VOŠ a SPŠ Šumperk3/4758--20
7.Jakub Michut1996VOŠ a SPŠ Šumperk3/47210--19
8. -- 9.Markéta Adámková1997VOŠ a SPŠ Šumperk3/47110--18
Jarmila Tichá1997VOŠ a SPŠ Šumperk3/47110--18
10.Michal Hojgr1996VOŠ a SPŠ Šumperk3/46110--17
11.Marian Poljak1998Gymnázium Jakuba Škody, Přerov7/8----10515
12.Petr Vincena1996Gymnázium Jakuba Škody, Přerov8/8----10414
13.Ondřej Körmendy1996VOŠ a SPŠ Šumperk3/4508--13
Pardubický kraj
1.Marek Černý1996Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim8/81010101040
2.Přemysl Šťastný1997Gymnázium Žamberk6/871010633
3.Radovan Švarc1996Gymnázium Česká Třebová8/8--10101030
4.David Samuel1996Gymnázium Svitavy8/8--710--17
5.Jan Václavek1996Gymnázium Ústí nad Orlicí7/81------1
Plzeňský kraj
1.Jan Soukup1995Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/810910938
2.Michal Převrátil1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/6101010--30
3.Jakub Tětek1999Církevní gymnázium, Plzeň5/8599629
4.Vojtěch Lukeš1997Gymnázium Luďka Pika, Plzeň7/85510727
5.Lukáš Vlček1999Církevní gymnázium, Plzeň5/8----10--10
6.Zdeněk Pavlátka1997Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň3/4----9--9
Praha
1.Václav Volhejn1997Gymnázium Jana Keplera, Praha 66/8110101031
2. -- 3.Filip Bialas1998Gymnázium Opatov, Praha 46/8--10101030
Vít Fojtík1995Gymnázium Ústavní, Praha 88/855101030
4.Dalimil Hájek1996Gymnázium Jana Keplera, Praha 64/461010--26
5.David Blažek1997SPŠE V Úžlabině, Praha 102/4059620
6.Roman Hodulák1995SPŠE Ječná, Praha 24/4649--19
7.Lukáš Rozsypal1997Gymnázium Ústavní, Praha 86/85--10--15
8.Jakub Suchánek1999Gymnázium Opatov, Praha 45/865----11
9.Ondřej Houška1996Gymnázium Nad Alejí, Praha 67/8010----10
10.Tomáš Fürst1999Gymnázium Oty Pavla, Praha-Radotín2/6--09--9
11.Petr Bureš1996SPŠE Ječná, Praha 24/4--1----1
Středočeský kraj
1.Michal Töpfer1997Gymnázium Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav6/85591029
2.Jonáš Vlasák1998Gymnázium Benešov5/8--510621
3. -- 4.Vratislav Blažek1999Gymnázium Benešov4/8----9716
Michal Jůza1999Gymnázium Benešov4/8----9716
5. -- 6.Richard Fleischhans1999Gymnázium Benešov5/8--08715
Pavel Turinský1997Gymnázium Brandýs6/8--510--15
7.Dominik Starý1998Gymnázium Benešov5/80----1010
8.Samuel Trávníček2014Gymnázium Benešov2/4--13--4
9.Lukáš Babka1999Gymnázium Benešov5/80------0
Ústecký kraj
1.Tomáš Formánek1998Gymnázium V. Hlavatého, Louny1/4419216
2. -- 6.Tadeáš Filip1996Gymnázium Teplice4/400819
Jan Kalina1995SPŠ Resslova, Ústí nad Labem4/41--8--9
Michael Novák1995Gymnázium Teplice8/800819
Andrea Stejskalová1995Gymnázium Teplice8/800819
Michal Vacek1997Gymnázium Teplice6/800819
7.Lukáš Rod1996Gymnázium Teplice4/400808
8.Patrik Novotný1996SŠES Ústí nad Labem4/41------1
Kraj Vysočina
1.Jan Tománek1996Gymnázium Pelhřimov8/8101010838
2.Martin Scheubrein1996Gymnázium Třebíč7/86510--21
Zlínský kraj
1.Anna Gajdová1996Gym. F. Palackého, Valašské Meziříčí6/61010101040
2.Jiří Vozár1996Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod7/8529420
3.Jozef Hollý1996Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod7/81010--11