Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 63. ročníku

Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 5 bodů.

PořadíJménoNar.ŠkolaRočník1234Celkem
Jihočeský kraj
1.Michal Punčochář1995Gymnázium Jírovcova, České Budějovice8/810101030
2.Jonatan Matějka1995SŠ informatiky a práv. studií, Č. Budějovice4/4103518
3.Václav Rozhoň1996Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice7/810313
4.–5.Vojtěch Hotmar1998Gymnázium P. de Coubertina, Tábor5/88311
Matěj Konečný1995Gymnázium Jírovcova, České Budějovice7/86511
6.Jan Knížek1995Gymnázium Strakonice3/4606
Jihomoravský kraj
1.Jan-Sebastian Fabík1995Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/41010101040
2.Martin Zahradníček1996Gymnázium Šlapanice7/8886830
3.Jan Priessnitz1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/8106622
4.–5.Ondřej Borýsek1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1/446515
Jakub Neruda1996Gymnázium Brno-Řečkovice7/8425415
6.Štěpán Balážik1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1/410414
7.–9.Ronald Luc1997Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/81010
Richard Škutek1995Gymnázium Dr. K. Polesného, Znojmo7/846010
Petr Zelina1998Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/88210
10.Jan Pokorný1997Gymnázium a OA Bučovice6/8707
11.Mikoláš Stuchlík1996Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/433
Karlovarský kraj
1.Richard Hladík1997Gymnázium a OA Mariánské Lázně5/8810725
Liberecký kraj
1.–2.Lukáš Černý1995Gymnázium Turnov8/810616
Tomáš Ducháček1996Gymnázium Jeronýmova, Liberec7/810616
3.Jaroslav Kňap1995Gymnázium Turnov8/8834015
4.Pavel Krupař1996Gymnázium Turnov7/891414
5.Tomáš Novotný1994Gymnázium Česká Lípa8/8729
6.David Löffler1995Gymnázium Jeronýmova, Liberec4/400
Moravskoslezský kraj
1.Martin Raszyk1995Gymnázium Karviná4/41010101040
2.Jan Špaček1995Wichterlovo gymnázium Ostrava7/810361029
3.Jakub Svoboda1994Gymnázium Komenského, Havířov8/8106925
4.Jan Žárský1996SOŠ Husova, Kopřivnice3/444
Olomoucký kraj
1.František Lachman1994Slovanské gymnázium Olomouc8/8845825
2.Pavel Salva1995VOŠ a SPŠ Šumperk4/49514
3.Jakub Michut1996VOŠ a SPŠ Šumperk2/491313
4.–5.Daniel Večeř1995VOŠ a SPŠ Šumperk4/499
Tomáš Weiser1994VOŠ a SPŠ Šumperk4/499
Pardubický kraj
1.Marek Černý1996Gymnázium J. Ressela, Chrudim7/81056425
2.Antonín Češík1995SPŠE Pardubice4/4615315
3.Radovan Švarc1996Gymnázium Česká Třebová7/877
4.Filip Rychnovský1994Gymnázium Dašická, Pardubice8/800
Plzeňský kraj
1.Martin Hora1995Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/81041024
2.Jan Soukup1995Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy7/884618
3.Michal Převrátil1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy3/610414
4.Jan Lejnar1994Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/855313
5.Hynek Davídek1994Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň4/472312
6.Filip Procházka1996Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/844311
7.Zdeněk Pavlátka1997Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň2/47108
8.Tomáš Škraban1995Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy3/422
Praha
1.Dominik Smrž1995Gymnázium Ohradní, Praha 48/86101026
2.–3.Ondřej Hübsch1995Gymnázium Arabská, Praha 64/4101020
Václav Volhejn1997Gymnázium J. Keplera, Praha 65/8346720
4.Filip Bialas1998Gymnázium Opatov, Praha 45/810414
5.Dalimil Hájek1996Gymnázium J. Keplera, Praha 63/447112
6.Matěj Sochor1994Gymnázium Arabská, Praha 64/488
7.Ondřej Houška1996Gymnázium Nad Alejí, Praha 66/833
8.Roman Hodulák1995SPŠE Ječná, Praha 23/422
Středočeský kraj
1.Petr Polášek1995Gymnázium Benešov4/46814
2.Filip Januš1994Gymnázium Benešov8/84711
3.Michal Filo1996Gymnázium Český Brod6/833
4.Samuel Trávníček1998Gymnázium Benešov1/400
Kraj Vysočina
1.Jan Tománek1996Gymnázium Pelhřimov7/895519
2.Martin Mareš1994Gymnázium Jihlava4/410313
Zlínský kraj
1.Štěpán Smetana1995Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod8/8945018
2.Anna Gajdová1996Gym. F. Palackého, Valašské Meziříčí5/6941317
3.Jiří Vozár1996Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod6/89413
4.Vít Valečka1994Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod4/4516