Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 62. ročníku

Do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 5 bodů.

PořadíJménoNar.ŠkolaRočník1234Celkem
Jihočeský kraj
1.Michal Punčochář1995Gymnázium Jírovcova, České Budějovice7/8910101039
2.Ondřej Hlavatý1993Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice8/8978832
3.Ondřej Mička1994Gymnázium Jírovcova, České Budějovice8/827101029
4.Jonatan Matějka1995Střední škola podnikání, České Budějovice3/427817
5.Jan Knížek1995Gymnázium Strakonice2/48816
Jihomoravský kraj
1.Mark Karpilovskij1993Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8101081038
2.Jan-Sebastian Fabík1995Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/41091029
3.Vojtěch Hlávka1992Gymnázium a ZUŠ Šlapanice8/89710127
4.Tomáš Novotný1993Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8103619
5.Petra Pelikánová1994Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/810616
6.Oldřich Vlašic1993Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/81010
7.Libor Martínek1994Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/844
Karlovarský kraj
1.Martin Černý1993Gymnázium Sokolov3/40661022
Liberecký kraj
1.Lukáš Černý1995Gymnázium Turnov7/8810101038
2.Jaroslav Kňap1995Gymnázium Turnov7/8679830
3.Tomáš Dlask1994Gymnázium Turnov8/8046818
Moravskoslezský kraj
1.Martin Raszyk1995Gymnázium Karviná3/41010101040
2.Lukáš Ondráček1993Gymnázium Ostrava-Zábřeh8/810101030
3.Jakub Svoboda1994Gymnázium Komenského, Havířov7/847920
Pardubický kraj
1.Dominik Macháček1994Gymnázium Lanškroun8/82610826
2.Vojtěch Vašek1993Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko8/8179825
3.Vojtěch Sejkora1994SPŠE Pardubice4/4101020
4.–5.Marek Skalický1993Gymnázium Ústí nad Orlicí8/847819
Radovan Švarc1996Gymnázium Česká Třebová6/891019
Plzeňský kraj
1.Martin Hora1995Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/8971026
2.–3.Anh Dung Le1993Gymnázium Tachov4/610616
Michal Převrátil1998Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy2/626816
4.Tereza Hulcová1994Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/69615
5.Jan Lejnar1994Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy5/63811
6.Jan Soukup1995Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/82810
7.–9.Martin Hezoučký1994Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/688
Markéta Illetšková1994Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/888
Zdeněk Pavlátka1997Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň1/488
10.Anežka Jáchymová1993Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/466
11.Mikuláš Zindulka1996Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň6/844
12.Martin Mazanec1994Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/400
Praha
1.Ondřej Cífka1993Gymnázium Nad Alejí, Praha 68/831101024
2.Dalimil Hájek1996Gymnázium J. Keplera, Praha 62/4049922
3.Ondřej Houška1996Gymnázium Nad Alejí, Praha 65/8760821
4.–5.Ondřej Hübsch1995Gymnázium Arabská, Praha 63/4101020
Martin Španěl1993Arcibiskupské gymnázium, Praha 28/8101020
6.Václav Volhejn1997Gymnázium J. Keplera, Praha 64/8560819
7.Dominik Smrž1995Gymnázium E. Krásnohorské, Praha 47/810818
8.Matěj Sochor1994Gymnázium Arabská, Praha 63/46915
9.Jan Zídek1994Gymnázium Arabská, Praha 63/46713
10.–11.Petr Poliak1995Gymnázium Arabská, Praha 63/43811
Vít Zlámal1994Gymnázium Arabská, Praha 63/43811
12.Ráchel Sgallová1994Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/8001010
13.–14.Petr Jordán1994Gymnázium Arabská, Praha 63/488
Radek Starosta1995Gymnázium Arabská, Praha 63/488
15.–16.Vojtěch Novotný1994Gymnázium Arabská, Praha 63/4347
Jiří Šebele1994Gymnázium Arabská, Praha 63/40347
17.Tomáš Pikous1993Gymnázium Arabská, Praha 64/466
18.Lukáš Douběta1994Gymnázium Arabská, Praha 63/433
19.Filip Havel1994Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 54/4022
20.Antonín Malík1995Gymnázium Arabská, Praha 63/400
Středočeský kraj
1.Filip Januš1994Gymnázium Benešov7/819818
Ústecký kraj
1.Štěpán Šimsa1993Gymnázium J. Jungmanna, Litoměřice8/8101020
2.Jakub Skořepa1994Gymnázium Chomutov4/433
Kraj Vysočina
1.Martin Mareš1994Gymnázium Jihlava3/44913
Zlínský kraj
1.Albert Uchytil1993Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť8/83811
2.Jiří Oskar Zmek1994Arcibiskupské gymnázium, Kroměříž3/400