Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 61. ročníku

Úspěšnými řešiteli se stávají a do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 10 bodů.

PořadíJménoŠkolaRočník1234Celkem
Jihočeský kraj
1.Michal HruškaGymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice8/810541029
2.Ondřej HlavatýGymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice7/898926
3.Ondřej MičkaGymnázium Jírovcova, České Budějovice7/8106723
4.Michal PunčochářGymnázium Jírovcova, České Budějovice6/8271019
5.Marek TimrGymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice8/8061016
6.Jonatan MatějkaGymnázium Jírovcova, České Budějovice6/8242513
7.Stanislav FořtGymnázium Tábor8/8134
8.Tomáš VolfGymnázium Tábor8/833
9.Štěpán HojdarGymnázium Jírovcova, České Budějovice6/8011
Jihomoravský kraj
1.Jan-Sebastian FabíkGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/4101010939
2.Vojtěch HlávkaGymnázium a ZUŠ Šlapanice7/810610935
3.–4.Vojtěch HavlenaGymnázium Blansko8/8107926
Mark KarpilovskyGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/4107926
5.–6.Václav RaidaGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8101020
Bedřich SaidGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8101020
7.Tadeáš KučeraGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/810717
8.Martin JaškoGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/85712
9.Darek CidlinskýGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2/433
10.Tomáš BlatnýGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno5/800
Královéhradecký kraj
1.Jindřich PilařGymnázium Broumov8/8239822
2.Matěj ŽidekGymnázium Broumov8/899
3.–4.Jan CicvárekGymnázium B. Němcové, Hradec Králové6/633
František FaltaGymnázium Trutnov3/433
Liberecký kraj
1.Martin ZikmundGymnázium Turnov8/81010101040
2.Tomáš DlaskGymnázium Turnov7/843101027
3.Lukáš ČernýGymnázium Turnov6/8531018
4.Jaroslav KňapGymnázium Turnov6/8031913
5.Artemiy PozdnyakovGymnázium Česká Lípa7/8549
Moravskoslezský kraj
1.–2.Lukáš FolwarcznýGymnázium Komenského, Havířov8/8101010939
Martin RaszykGymnázium Karviná2/4101010939
3.Jan ŠpačekWichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba5/8104923
4.Matěj NiklGymnázium O. Havlové, Ostrava-Poruba8/8281020
5.Ondřej BouchalaGymnázium Komenského, Havířov8/87916
6.Martin KavíkSPŠEI Ostrava3/4538
7.Zbyněk MoravecMendelovo gymnázium, Opava4/4000
Olomoucký kraj
1.Jiří EichlerSlovanské gymnázium, Olomouc8/8101010939
2.Jakub LužnýGymnázium J. Wolkera, Prostějov6/85319
Pardubický kraj
1.–2.Vojtěch SejkoraSPŠE Pardubice3/4139619
Marek SkalickýGymnázium Ústí nad Orlicí7/8173819
3.Vojtěch VašekGymnázium Hlinsko7/873616
4.Dominik MacháčekGymnázium Lanškroun7/811
Plzeňský kraj
1.Juda KaletaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy5/6175922
2.Martin HoraGymnázium Mikulášské nám., Plzeň6/8641020
3.Martin MelkaGymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/867619
4.–5.Richard BláhaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/646717
Tomáš KasalickýGymnázium J. Vrchlického, Klatovy6/6242917
6.Josef KlesaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/8241916
7.Pavel KlasnaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/824915
8.–9.Tereza HulcováGymnázium J. Vrchlického, Klatovy5/64913
Martin PrudekGymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/86713
10.Jan HolečekGymnázium Mikulášské nám., Plzeň2/421012
11.Jitka FürbacherováGymnázium J. Vrchlického, Klatovy5/6246
12.Tomáš PíhrtGymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/8224
Praha
1.Ondřej CífkaGymnázium Nad Alejí, Praha 67/8102101032
2.Ondřej HübschGymnázium Arabská, Praha 62/410101030
3.David BernhauerGymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/87571029
4.Jan HadravaGymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/8738927
5.–6.Matouš HelikarGymnázium Nad Alejí, Praha 68/81031023
Tomáš PikousGymnázium Arabská, Praha 63/4104923
7.Ráchel SgallováGymnázium Ch. Dopplera, Praha 56/8571022
8.Jakub ČechGymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/81461021
9.–10.Petr JartymGymnázium Arabská, Praha 63/410818
Filip ŠedivýGymnázium Arabská, Praha 64/481018
11.–12.Dominik SmržGymnázium E. Krásnohorské, Praha 46/82911
David TomandlGymnázium Arabská, Praha 63/413711
13.Michal BurešGymnázium Opatov, Praha 48/83710
14.–15.Joel JančaříkMensa gymnázium, Praha 68/899
Ondřej ŠplíchalSPŠE V Úžlabině, Praha 103/499
16.–17.Michal SedlákGymnázium J. Seiferta, Praha 96/877
Otakar VinklářGymnázium Arabská, Praha 63/477
18.–19.Petr HavlíčekGymnázium Arabská, Praha 63/4246
Aneta ŠťastnáGymnázium Omská, Omská 1300, 100 006/8426
20.–21.Mikuláš DítěGymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/822
Marie DresslerováGymnázium Arabská, Praha 63/4112
22.Michal BorovanGymnázium Arabská, Praha 63/400
Středočeský kraj
1.Jan MašekGymnázium Benešov8/8579930
2.Jan DundrGymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí4/4749929
3.Petr BělohlávekGymnazium J. Barranda, Beroun8/8610723
4.Filip JanušGymnázium Benešov6/8391022
Ústecký kraj
1.Štěpán ŠimsaGymnázium J. Jungmanna, Litoměřice7/810616
Vysočina
1.Martin MarešGymnázium Jihlava2/41010323
2.Pavel KratochvílGymnázium Světlá nad Sázavou4/424915
Zlínský kraj
1.Vít BrumovskýGymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod8/8022711
2.Oskar ZmekArcibiskupské gymnázium, Kroměříž2/488
3.Michal OplerMasarykovo Gymnázium, Vsetín8/822