Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 60. ročníku

Úspěšnými řešiteli se stávají a do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 10 bodů.

PořadíJménoŠkolaRočník1234Celkem
Jihočeský kraj
1.Filip MatznerGymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice8/81009827
2.David KrškaGymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice4/4109423
3.Ondřej MičkaGymnázium Jírovcova, České Budějovice6/8605819
4.–5.Stanislav FořtGymnázium Tábor7/844
Tomas VolfGymnázium Tábor7/844
Jihomoravský kraj
1.Hynek JemelíkGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/410109938
2.Vojtěch HlávkaGymnázium a ZUŠ Šlapanice6/8589830
3.–4.Jana SotákováGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/410818
Jan StopkaGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/455818
5.Bedřich SaidGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/8508316
6.Jan SopoušekGymnázium Brno-Řečkovice8/8304815
7.Vojtěch PřikrylGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/4407213
8.Tomáš MoutelíkGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno7/800
Liberecký kraj
1.Martin ZikmundGymnázium Turnov7/8101081038
2.Jan PolášekGymnázium Turnov8/810109837
3.Tomáš DlaskGymnázium Turnov6/8425617
4.–5.Karolína BurešováGymnázium Česká Lípa8/857416
Jan TomsaGymnázium Turnov8/818716
Moravskoslezský kraj
1.Lukáš FolwarcznýGymnázium Komenského, Havířov7/810109837
2.Pavel TrutmanGymnázium M. Koperníka, Bílovec3/4625518
3.Martin RaszykGymnázium Karviná1/4503715
4.Ondřej BouchalaGymnázium Komenského, Havířov7/81010
5.Tomáš DočekalGymnázium J. Kainara, Hlučín6/61528
6.Adam HeinrichMendelovo gymnázium, Opava8/8505
7.Jakub MotykaMendelovo gymnázium, Opava8/833
8.Filip ResslerMendelovo gymnázium, Opava4/422
9.Lukáš RaškaMendelovo gymnázium, Opava3/411
10.Michal KrčaGymnázium O. Havlové, Ostrava-Poruba8/800
Olomoucký kraj
1.Jiří EichlerSlovanské gymnázium, Olomouc7/810103831
2.Petr LaitochGymnázium Olomouc-Hejčín4/865213
3.Jan KosteckýSPŠ Šumperk4/41528
Pardubický kraj
1.Dominik DušekGymnázium Lanškroun8/8101516
2.Martin DvořákSPŠE Pardubice2/455515
3.Jiří MarekGymnázium Lanškroun8/810111
4.Petr KoubaGymnázium Pardubice8/82439
5.Vojtěch SejkoraSPŠE Pardubice2/411
6.Martin ŠifraGymnázium Lanškroun8/800
Plzeňský kraj
1.Juda KaletaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/610109635
2.Filip HlásekGymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/8101020
3.Filip ŠtědronskýGymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/8010818
4.Michael BílýGymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/810717
5.Jan ŠkodaGymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/810515
6.Josef KlesaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy7/8033
7.Tomáš KasalickýGymnázium J. Vrchlického, Klatovy5/6112
8.–9.Pavel KlasnaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy7/800
Tomáš ZítkaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/400
Praha
1.Jakub ZíkaGymnázium Nad Alejí, Praha 68/86108832
2.–3.Ondřej HübschGymnázium Arabská, Praha 61/41010727
Michal SouchaGymnázium Voděradská, Praha 108/81009827
4.Pavel KalvodaGymnázium Arabská, Praha 63/4108624
5.Dominik SmržGymnázium E. Krásnohorské, Praha 45/8110920
6.Filip ŠedivýGymnázium Arabská, Praha 63/455818
7.–9.David BernhauerGymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/8624517
Jan HadravaGymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/8102517
Jiří SetničkaGymnázium Čakovice, Praha 96/655717
10.–12.Ondřej CífkaGymnázium Nad Alejí, Praha 66/824814
Jiri FiedlerGymnázium Arabská, Praha 63/410414
Vojtěch ZídekGymnázium Arabská, Praha 63/451814
13.Cyril ČernýGymnázium Arabská, Praha 63/455313
14.Michal BurešGymnázium Opatov, Praha 47/861512
15.Filip ŠamánekGymnázium Arabská, Praha 64/47411
16.–17.Jan BrabenecArcibiskupské gymnázium, Praha 26/855
Dominik JanataGymnázium Arabská, Praha 64/455
18.–19.Vojta HavlíčekGymnázium Ch. Dopplera, Praha 58/844
Michal ZemanGymnázium Arabská, Praha 63/4044
20.–23.Jakub CechGymnázium Ch. Dopplera, Praha 57/833
Kryštof HeroldGymnázium Arabská, Praha 63/433
Tomáš JarešPORG Libeň, Praha 84/8303
Marek PřitasilGymnázium Arabská, Praha 63/433
Středočeský kraj
1.Jan DundrGymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí3/45103725
2.Jan VítekGymnázium a SOŠPg Čáslav8/8102820
3.Michal BubeníkGymnázium a SOŠPg Čáslav8/8102719
4.–5.Petr BělohlávekGymnazium J. Barranda, Beroun7/8524718
Jan NovákGymnázium a SOŠPg Čáslav8/810818
6.Jan MašekGymnázium Benešov7/829415
7.Jan CejhonGymnázium a SOŠPg Čáslav8/810212
8.Jiří StrakaGymnazium J. Barranda, Beroun3/400
Ústecký kraj
1.Štěpán ŠimsaGymnázium J. Jungmanna, Litoměřice6/810109837
2.Daniel StahrGymnázium J. Jungmanna, Litoměřice8/86108832
3.–4.Ondřej FiedlerGymnázium J. Jungmanna, Litoměřice8/8625821
Michal MojzíkSPŠ a VOŠ Chomutov4/459721
5.Jan BokGymnázium J. Jungmanna, Litoměřice8/810010
Vysočina
1.Jaroslav RybaBiskupské gymnázium, Žďár nad Sázavou1/433
2.Drahoslav BednářGymnázium Světlá nad Sázavou2/411
Zlínský kraj
1.Matěj KociánGymnázium Zlín8/81010828
2.Petr PechaSPŠ Vsetín4/44105625