Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 59. ročníku

Úspěšnými řešiteli se stávají a do krajského kola postupují všichni řešitelé, kteří získali alespoň 10 bodů.

PořadíJménoŠkolaRočník1234Celkem
Jihočeský kraj
1.David KrškaGymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice3/4855927
2.Filip MatznerGymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice7/81010424
3.Tomáš VazačSPŠ a VOŠ Karla Čapka, Písek4/494619
4.Karel HulecGymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice7/885417
5.Lukáš ZávitkoskýSPŠ a VOŠ Karla Čapka, Písek4/488
6.Petr HudečekGymnázium Tábor4/6415
Jihomoravský kraj
1.David KlaškaGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno4/41010101040
2.Hynek JemelíkGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/4101010939
3.Jiří DaněkGymnázium Křenová, Brno8/810105934
4.Vojtěch HlávkaGymnázium a ZUŠ Šlapanice5/8884929
5.Tomáš LamserGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/85106223
6.Adam ZemekGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/8101020
7.Vendula PoncováGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/891019
8.Vít StanislavPurkyňovo gymnázium, Strážnice8/835816
9.Bedřich SaidGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno6/8440614
10.Bohuslav ZmekGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/831013
11.Aleš DujíčekGymnázium Vídeňská, Brno4/45510
12.David JongepierPurkyňovo gymnázium, Strážnice8/8358
13. – 14.Jan SopoušekGymnázium Brno-Řečkovice7/8325
Pavel ŠevečekGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno3/4325
15. – 16.Jaromír KalaGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/833
Richard PánekGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno8/833
17.Roman BeránekGymnázium Hodonín5/800
Karlovarský kraj
1.Jan KůsGymnázium Ostrov4/41032823
Královéhradecký kraj
1.Michal BilanskýLepařovo gymnázium, Jičín8/87521024
2.Michael PokornýSŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové2/435614
3.Anna ChejnovskáGymnázium B. Němcové, Hradec Králové5/63339
Liberecký kraj
1.Martin ZikmundGymnázium Turnov6/8101041034
2. – 3.Ondřej KuncGymnázium Turnov8/810101030
Jan PolášekGymnázium Turnov7/810101030
4.Jakub HrnčířGymnázium F. X. Šaldy, Liberec7/8844925
5.Karolína BurešováGymnázium Česká Lípa7/8382821
6.Jan TomsaGymnázium Turnov7/81040519
7.Martin DlaskGymnázium Turnov7/8351817
8.Tomáš DlaskGymnázium Turnov5/8347
9.Jakub PetrGymnázium F. X. Šaldy, Liberec7/800
Moravskoslezský kraj
1.Lukáš FolwarcznýGymnázium Komenského, Havířov6/8357924
2.Petr BorošGymnázium M. Koperníka, Bílovec4/446919
3.Tomáš DočekalGymnázium J. Kainara, Hlučín5/6320914
4.David PěgřímekGymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně4/48513
5.Adam HeinrichMendelovo gymnázium, Opava7/83519
6.Tomáš OndrufGymnázium J. Kainara, Hlučín4/688
7.Zbyněk MoravecMendelovo gymnázium, Opava2/43306
8. – 9.Josef MalíkGymnázium M. Koperníka, Bílovec3/4314
Jakub MotykaMendelovo gymnázium, Opava7/8314
10.Tomáš VeleckýGymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek1/633
Olomoucký kraj
1.Jiří EichlerSlovanské gymnázium, Olomouc6/810102931
2.Jan KosteckýVOŠ a SPŠ Šumperk3/4351018
3.Vojtěch VozdaGymnázium Šumperk4/4234817
Pardubický kraj
1.Jiří SnítilGymnázium Lanškroun7/8852823
2.David VondrákGymnázium Pardubice8/839820
3.Jiří MarekGymnázium Lanškroun7/89716
4.Dominik DušekGymnázium Lanškroun7/885215
5.Martin DvořákSPŠE Pardubice1/434029
6.Stanislav JeřábekGymnázium Vysoké Mýto8/8000
Plzeňský kraj
1.Karel TesařVOŠ a SPŠE Plzeň4/4101010939
2.Tomáš FaltínGymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/410107835
3.Martin HolečekGymnázium Mikulášské nám., Plzeň8/81083728
4.Filip ŠtědronskýGymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/8810927
5.Jakub SuchýGymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/81010626
6.Karel KováříkGymnázium J. Vrchlického, Klatovy8/8358824
7.Filip HlásekGymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/8101020
8.Jan ŠkodaGymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/810818
9.Dana KodýdkováGymnázium J. Vrchlického, Klatovy4/4027817
10.Michal BathoryGymnázium Mikulášské nám., Plzeň7/8145
Praha
1.Vlastimil DortGymnázium Špitálská, Praha 98/8101010939
2. – 3.Jaroslav BrabecGymnázium Arabská, Praha 64/4101010737
Antonín NovákGymnázium Arabská, Praha 64/481010937
4.Tomáš VítekGymnázium Arabská, Praha 64/48109936
5. – 6.Adam DominecGymnázium J. Seiferta, Praha 98/81010828
Tomáš MalýGymnázium Arabská, Praha 63/41010828
7.Michal SouchaGymnázium Voděradská, Praha 107/8852823
8. – 9.Jakub PavčoGymnázium Arabská, Praha 63/4101020
Tibor SzolárGymnázium Opatov, Praha 48/8101020
10.Dominik SmržGymnázium Ohradní, Praha 44/8010919
11. – 12.Tomáš BáčaGymnázium Arabská, Praha 64/481018
Jáchym ToušekGymnázium Arabská, Praha 64/438718
13.Jiří SetničkaGymnázium Čakovice, Praha 95/635816
14. – 16.Dominik JanataGymnázium Arabská, Praha 63/410515
Tomáš NovákGymnázium Špitálská, Praha 98/834815
Martin PateraGymnázium Arabská, Praha 64/451015
17.Martin KerhartGymnázium Voděradská, Praha 106/605813
18.Dan ŠafkaGymnázium Jana Keplera, Praha 67/802810
19.Marta KřepelkováGymnázium Chodovická, Praha 96/801359
20.David BernhauerGymnázium Ch. Dopplera, Praha 56/877
21.Filip ŠamánekGymnázium Arabská, Praha 63/4055
22.Pavel TauferArcibiskupské gymnázium, Praha 28/833
23.Marek SeberaGymnázium Chodovická, Praha 97/800
Středočeský kraj
1.Vojtěch KolářGymnázium Františka Palackého, Neratovice8/810107936
2.Petr ČermákGymnázium Kladno8/810104933
3.Vítězslav PlachýGymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady8/810102628
4.Jan VítekGymnázium a SOŠPg Čáslav7/8349925
5.Jan DundrGymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí2/4384924
6. – 7.Jan CejhonGymnázium a SOŠPg Čáslav7/838920
Jiří TurčínGymnazium Joachima Barranda, Beroun8/8353920
8.Jan NovákGymnázium a SOŠPg Čáslav7/810818
9.Adéla ZajíčkováGymnázium Příbram8/8302914
10.Pavel VondrášekGymnázium Benešov5/8336
11.Jan MašekGymnázium Benešov6/800
Ústecký kraj
1.Štěpán ŠimsaGymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice5/875101032
2.Daniel StahrGymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice7/81083930
3.Michal MojzíkSPŠ a VOŠ Chomutov3/48831029
4.Lukáš KripnerGymnázium T. G. Masaryka, Litvínov8/855717
5.Ondřej FiedlerGymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice7/8245516
6.Karel KrálPodkrušnohorské gymnázium, Most8/8350715
7.Jan BokGymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice7/824511
Vysočina
1.Jan KlemparGymnázium Třebíč1/411
Zlínský kraj
1.Aleš KřivákSŠPH Uherské Hradiště3/4107926
2.Matěj KociánGymnázium Zlín7/877923
3.Lukáš PtáčekGymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod8/8443819
4.Petr PechaSPŠ Strojnická, Vsetín3/4347115
5.David JančaGymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod4/40369