Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina domácího kola 58. ročníku

Do krajského kola postupují studenti, kteří získali celkem alespoň 10 bodů.

JménoŠkola1234Celkem
Jihočeský kraj
Pavel VeselýGymnázium Strakonice10371030
Jan MatějkaGymnázium Jírovcova, České Budějovice1034926
Stanislav FořtGymnázium Pierra de Coubertina, Tábor1-315
Tomáš VazačGymnázium Karla Čapka, Písek5---5
Jihomoravský kraj
David KlaškaGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1010101040
Hynek JemelíkGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno101041034
Adam ZemekGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno10-7926
Jaromír KalaGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno10-7522
Pavel ŠevečekGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno1005520
Alexander SlávikGymnázium Brno-Řečkovice5-7517
Bedřich SaidGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno507214
David VěčorekGymnázium Brno-Řečkovice4-7314
Jiří DaněkGymnázium Křenová, Brno0-7613
Radim JanalíkGymnázium Vídeňská, Brno0-7512
Vendula PoncováGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno0-628
Aleš DujíčekGymnázium Vídeňská, Brno5---5
Tomáš LamserGymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno2---2
Lukáš BrabecGymnázium Vídeňská, Brno0---0
Jan SedlákGymnázium Vídeňská, Brno0---0
Královéhradecký kraj
Michal BilanskýLepařovo gymnázium, Jičín10171028
Liberecký kraj
Milan CejnarGymnázium Turnov101051035
Martin ZikmundGymnázium Turnov6481028
Jan PolášekGymnázium Turnov610-1026
Ondřej KuncGymnázium Turnov4-61020
Karolína BurešováGymnázium Česká Lípa0-71017
Vojtěch KudrnáčGymnázium Turnov0-2911
Moravskoslezský kraj
Miroslav KlimošGymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec1010-1030
Lukáš FolwarcznýGymnázium Komenského, Havířov5471026
Jitka NovotnáGymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec10-21022
Libor PlucnarGymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek1005520
Petr BorošGymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec6031019
Jakub VonšovskýGymnázium Karviná513514
Tomáš DočekalGymnázium J. Kainara, Hlučín1--1011
Václav MilataGymnázium Hadnov, Ostrava---99
Adam HeinrichMendelovo gymnázium, Opava0-426
Olomoucký kraj
Jiří EichlerSGO Jiřího z Poděbrad, Olomouc101071037
Jan KosteckýVOŠ a SPŠ Šumperk307919
Jan TvrdíkCyrilometodějské gymnázium Prostějov50--5
Pardubický kraj
Karel KaleckýGymnázium Dr. Emila Holuba, Holice10171028
David VondrákGymnázium Pardubice1027524
Ondřej HolýGymnázium Josefa Ressela, Chrudim5071022
Jan TichýGymnázium Pardubice10021022
Plzeňský kraj
Karel TesařVOŠ a SPŠE Plzeň10151026
Martin HolečekGymnázium Mikulášské nám., Plzeň1035523
Filip HlásekGymnázium Mikulášské nám., Plzeň1074-21
Jan ŠkodaGymnázium Mikulášské nám., Plzeň1004519
Tomáš KlejnaGymnázium J. Vrchlického, Klatovy40-812
Tomáš SmolíkGymnázium J. Vrchlického, Klatovy0-7512
Jakub SuchýGymnázium Mikulášské nám., Plzeň5--510
Jiří KerestešVOŠ a SPŠE Plzeň---66
Filip ŠtědronskýGymnázium Mikulášské nám., Plzeň-3--3
Praha
Vlastimil DortGymnázium Špitálská, Praha 9101081038
František HejlGymnázium Jana Nerudy, Praha 1101041034
Michal SouchaGymnázium Voděradská, Praha 1010741031
Antonín NovákGymnázium Arabská, Praha 610271029
Ondřej PelechGymnázium Jana Nerudy , Praha 14541023
Tomáš BáčaGymnázium Arabská, Praha 6103-922
Jaroslav BrabecGymnázium Arabská, Praha 610--1020
Jiří CidlinaGymnázium Voděradská, Praha 104-7920
Miroslav HrončokGymnázium Arabská, Praha 610--1020
Tomáš MarvanGymnázium Arabská, Praha 610--1020
Tomáš VítekGymnázium Arabská, Praha 610--1020
Filip LukešGymnázium Arabská, Praha 610--919
Martin PateraGymnázium Arabská, Praha 610--919
Eva SmejkalováGymnázium Arabská, Praha 610--919
Jáchym ToušekGymnázium Arabská, Praha 610--919
Jiří SetničkaGymnázium Čakovice, Praha 91-5915
Martin FaraGymnázium Arabská, Praha 610---10
Filip LázničkaGymnázium Arabská, Praha 610---10
Martin VostatekGymnázium Arabská, Praha 610---10
Barbora JanůGymnázium Jana Keplera, Praha 6-0257
Tibor SzolárGymnázium Opatov, Praha 45---5
Vojtěch PaukertSPŠST Panská, Praha 131--4
Alexandr MakaričSPŠST Panská, Praha 11---1
Středočeský kraj
Petr ČermákGymnázium Kladno10105934
Jan MašekGymnázium Benešov4-5413
Vojtěch VopařilGymnázium Beroun0-549
Irena JančaříkováGymnazium Joachima Barranda, Beroun0-358
Ústecký kraj
Milan RybářGymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice10341027
Lukáš KripnerGymnázium T. G. Masaryka, Litvínov10-41024
Karel KrálPodkrušnohorské gymnázium, Most5-51020
Michal MojzíkSPŠ a VOŠ, Chomutov104510
Štěpán ŠimsaGymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice10-56
Michal ŠmejkalGymnázium Roudnice n. Labem0---0
Vysočina
Michal KoutnýGymnázium Třebíč4-5514
Ladislav HavlátGymnázium Třebíč0---0
Zlínský kraj
Lukáš PtáčekGymnázium J.A. Komenského, Uherský Brod5851028
Petr PechaSPŠS Vsetín00527
Jan VaňharaGymnázium Ladislava Jaroše, Holešov00-44
Michal PochobradskýGymnázium J.A. Komenského, Uherský Brod0---0