Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina ústředního kola 48. ročníku

Nové město na Moravě 14. - 17. dubna 1999

Vítězové

1.-2.Dvořák ZdeněkGymnázium V. Makovského, Nové Město na Moravě9970328
1.-2.Illich MichalGymnázium Buďánka, Holečkova 31a, Praha 510664228
3.Zlomek JosefPurkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice10647027
4.Bystroň JakubGymnázium, Mírová 1442, Karviná 6104100024
5.-6.Nejedlý PavelGymnázium, Vídeňská 47, Brno102100022
5.-6.Zika PetrGymnázium, Voděradská 900/2, Praha 1010090322


Úspěšní řešitelé

7.-9.Benc JiříGymnázium Mikuláše Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec6080620
7.-9.Charvát PavelGymnázium, Ohradní 55, Praha 49090220
7.-9.Živný StanislavGymnázium, Ed. Beneše 449, Soběslav8084020
10.Nekola OndřejGymnázium, Žižkova 162, Kolín10090019
11.Svoboda JiříGymnázium Ch. Dopplera, Zborovská 45, Praha 56025518
12.Rucký OndřejGymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň8070116
13.Roubal MilanGymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň7080015
14.-16.Čížek PavelDvořákovo gym. a OA, Kralupy nad Vltavou2290013
14.-16.Karásek MichalGymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice7033013
14.-16.Vršovský JanGymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530/3, Liberec 115080013


Ostatní účastníci

17.-19.Doležal PetrGymnázium, Masarykovo nám. 9, Třebíč7032012
17.-19.Koula JiříGymnázium, U Libeňského zámku 1/3, Praha 85060112
17.-19.Němec PetrGymnázium, Arabská 14, Praha 67050012
20.Kára AlexandrGymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 17040011
21.Matoušek TomášGymnázium, Národní 25, Karlovy Vary2080010
22.-24.Borský MiroslavGymnázium, Smetanův okruh 2, Krnov603009
22.-24.Plavjaník PetrGymnázium, Masarykovo nám. 9, Třebíč603009
22.-24.Vošta OndřejGymnázium, Ed. Beneše 449, Soběslav054009
25.Těthal OndřejGymnázium J. Škody, Komenského 29, Přerov700007
26.-28.Kovářík OlegGymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530/3, Liberec 11402006
26.-28.Lachman TomášGymnázium, Březinská 1702, Vlašim600006
26.-28.Šanda PavelGymnázium, Národních mučedníků 347, Klatovy204006
29.Brada MiloslavGymnázium, nám. Fr. Křižíka 860, Tábor401005