Matematická olympiáda – kategorie P

Výsledková listina ústředního kola 42. ročníku

Jevíčko, 28. 4. - 1. 5. 1993

Vítězové

1.Tomáš Vinař 3.A G Košice, Šrobárova 3 10 10 10 33
2.Jiří Vaníček 4.E G Praha, Korunní 4 9 8 10 31
3- 5.Martin Mareš 2.E G Praha, U lib.zámku 5 7 8 10 30
3- 5.Martin Niepel 3.B G Blava, Grösslingova 9 6 7 8 30
3- 5.Matej Ondrušek 4.B G Blava, Novohradská 6 8 8 8 30
6.Bronislava Brejová 3.B G Blava, Novohradská 3 9 7 10 29
7- 8.Vít Novák 4.E G Praha, Korunní 5 4 8 9 26
7- 8.Daniel Štefankovič 4.B G Blava, Grösslingova 3 4 9 10 26
9-10.Jiří Hanika 4.E G Praha, Korunní 8 2 3 10 23
9-10.Cyril Sochor 4.E G Praha, Korunní 5 3 7 8 23
11-13.Martin Gažák 3.B G Žilina, V.okružná 2 10 1 9 22
11-13.Ondřej Pár 3.D G MK Bílovec 4 2 10 6 22
11-13.Jana Syrovátková 4.A G Brno, kpt. Jaroše 3 5 8 6 22


Úspěšní řešitelé

14-15.Ivana Brudňáková 2.E G Prešov, Konšt. 2 3 9 6 20
14-15.Rastislav Kráľovič 4.F G Blava, Vazovova 2 3 9 6 20
16-19.Milan Bok 4.E G Praha, Korunní 1 7 5 6 19
16-19.Zoltán Bugár 4.A G Galanta 7 0 6 6 19
16-19.Pavel Machek 2.D G Praha, Korunní 2 2 6 9 19
16-19.Ondřej Pořádek 4.E G Praha, Korunní 3 2 5 9 19
20.Jan Mach 3.C G MK Bílovec 3 2 7 6 18
21-24.Marek Fekete 4.A G Michalovce 5 3 3 6 17
21-24.Patrik Horník 2.B G Blava, Grösslingova 2 3 6 6 17
21-24.Boris Letocha 3.A G H.Králové,Tylovo n. 4 2 6 5 17
21-24.Robert Šámal 2.D G Praha, Korunní 4 4 9 0 17
25-27.Kamil Budinský 4.B G Blava, Novohradská 3 2 5 6 16
25-27.Pavel Petrovič 4.B G Blava, Novohradská 6 2 2 6 16
25-27.Marián Varga 3.A G Blava, Novohradská 0 2 8 6 16


Ostatní účastníci

28-31.Ján Hrúz 4.A G Michalovce 2 3 4 6 15
28-31.Petr Kos 4.D G Sokolov 2 2 7 4 15
28-31.Petr Kunetka 3.C G Martin 2 3 4 6 15
28-31.Ivan Schréter 3.D G Košice, Trebišovská 3 2 1 9 15
32-36.Jan Bláha 4.A G Beroun 1 2 5 6 14
32-36.Daniel Průša 4.B G Tábor 3 6 3 2 14
32-36.Vít Strádal 4.C G MK Bílovec 3 2 5 4 14
32-36.Radoslav Tausinger 2.B G Blava, Novohradská 1 4 3 6 14
32-36.Martin Vagaský 3.B G Blava, Grösslingova 1 3 0 10 14
37-39.Jaroslav Borovička 1.A G Mladá Boleslav 3 2 3 5 13
37-39.Peter Lalík 2.B G Blava, Novohradská 2 2 3 6 13
37-39.Zdeněk Špaček 4.A G Brno, kpt. Jaroše 6 0 1 6 13
40-44. Luděk Hajíček 4.A G Č.Buděj.,Jírovcova 4 2 5 0 11
40-44. Ján Hulala 4.C G Hlohovec 2 2 1 6 11
40-44. Miloš Kleint 4.A G Benešov 0 2 6 3 11
40-44. Viktor Kováč 3. G Košice, Opatovská 1 3 1 6 11
40-44. Tomáš Trtík 4.A G Chotěboř 0 2 3 6 11
45-47. Branislav Kátlovský 2.B G Blava, Novohradská 1 2 1 6 10
45-47. Jiří Kosek 3.D G Praha, Korunní 3 2 5 0 10
45-47. Maroš Michalík 4.B SPŠ N.Mesto n.Váhom 3 1 0 6 10
48. Peter Feher 3. G Košice, Poštová 1 1 1 6 9
49-50.Štefan Pčola 4.B G Košice, Opatovská 1 2 3 2 8
49-50.Jozef Ráheľ 4.D G Bardejov 1 2 1 4 8